oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - OPOCZNO

OPOCZNO
działka na sprzedaż

ZON-GS-277

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Bielowicach *** Na sprzedaż działka o powierzchni 4657 m² położona w spokojnej części Bielowic. Na działce znajdują się fundamenty pod dom oraz budynek gospodarczy, co stanowi ...

Powierzchnia
4 657,00 m2
Cena za m2
31,57 zł
cena 147 000
działka na sprzedaż - OPOCZNO
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew

Łódź, Widzew
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4422

Oferuję do wynajmu kawalerkę - w pełni rozkładową z dużą loggią o powierzchni 22,70m2. Na 1 piętrze w niskim bloku w Łodzi przy ul. Wysokiej pogranicze Widzewa / Centrum. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, umeblowane i wyposażone. Jeśli ...

Powierzchnia
22,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
61,67 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Zapolice

Zapolice
obiekt na sprzedaż

PFT-BS-4421

Przedstawiam ofertę sprzedaży obiektu wielofunkcyjnego o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym -handlowym wraz z zapleczem socjalnym i biurowym w Zapolicach w powiecie zduńskowolskim w województwie Łódzkim. Dobry dojazd do trasy S-8 Idealna oferta na produkcję, ...

Powierzchnia
922,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 573 m²
Cena za m2
1 073,75 zł
cena 990 000
obiekt na sprzedaż - Zapolice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska

Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska
działka na sprzedaż

PRO-GS-11148

- OGÓLNIE: działka budowlana przy ul. Brzezińskiej z bezpośrednim wjazdem z ulicy, media - woda, prąd, gaz - dostępne z ulicy, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, część działki od strony ulicy przeznaczona ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
314,49 zł
cena 395 000
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego

Łódź, Widzew, Piłsudskiego
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11147

ATRAKCYJNY NOWOCZSNY APARTAMENT na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ŁADNYM, ogrodzonym, NOWOCZESNYM OSIEDLU, z MIEJSCEM PARKINGOWYM Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży balkon. - ...

Powierzchnia
40,14 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,81 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO-TYLNA

Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO-TYLNA
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11146

 3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko centrum miasta Obok osiedla LIDL, ROSSMANN, APTEKA, itp. Doskonała komunikacja ...

Powierzchnia
85,21 m2
Cena za m2
45,77 zł
cena 3 900
Kryteria wyszukiwania

rozumiem