Najnowsze oferty

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie

Łódź, Polesie
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4424

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle  jest ogrodzone z monitoringiem i ochroną, wyróżnia się interesującą, ...

Powierzchnia
66,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 069,28 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie
oferta specjalna
obiekt na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA

Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA
obiekt na wynajem

PRO-BW-11149

ELEGANCKI BUDYNEK  biurowo-usługowy, o łącznej powierzchni 150m, położony na parterze i na piętrze  w REJONIE osiedla Retkinia Z KLATKI SCHODOWEJ wejście do lokalu na parterze + schodami wejście do lokalu na piętrze ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
33,33 zł
cena 5 000
obiekt na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - OPOCZNO

OPOCZNO
działka na sprzedaż

ZON-GS-277

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Bielowicach *** Na sprzedaż działka o powierzchni 4657 m² położona w spokojnej części Bielowic. Na działce znajdują się fundamenty pod dom oraz budynek gospodarczy, ...

Powierzchnia
4 657,00 m2
Cena za m2
31,57 zł
cena 147 000
działka na sprzedaż - OPOCZNO
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego

Łódź, Widzew, Piłsudskiego
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11147

ATRAKCYJNY NOWOCZSNY APARTAMENT na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ŁADNYM, ogrodzonym, NOWOCZESNYM OSIEDLU, z MIEJSCEM PARKINGOWYM Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, ...

Powierzchnia
40,14 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,81 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska

Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska
działka na sprzedaż

PRO-GS-11148

- OGÓLNIE: działka budowlana przy ul. Brzezińskiej z bezpośrednim wjazdem z ulicy, media - woda, prąd, gaz - dostępne z ulicy, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, część działki od ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
314,49 zł
cena 395 000
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska

Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-38

Na sprzedaż przestrzenny, rozkładowy apartament o powierzchni 105 m2 usytuowany na 5 piętrze bloku przy ul. Św. Jerzego w Łodzi, w bardzo bliskim sąsiedztwie Manufaktury.  W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna widna kuchnia o powierzchni ok. 13 ...

Powierzchnia
105,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 704,76 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KAG-MW-79

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!! Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
55,10 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-13059

Nr oferty EKS-MW-13059 Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!! Doskonała lokalizacja !! czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda płatność: miesięczna ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
26,15 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica

Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica
działka na sprzedaż

PRO-GS-11126

- OGÓLNIE: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić o pozwolenie na budowę !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! - KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: ...

Powierzchnia
962,00 m2
Cena za m2
414,76 zł
cena 399 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży

Zadzim, Charchów Księży
dom na sprzedaż

PFT-DS-4419

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z działki gruntu o powierzchni 3015m2 położona we wsi Charchów Księży w gminie Zadzim powiecie poddębickim, województwie łódzkim. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę , wiejski klimat ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 015 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma

Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma
mieszkanie na sprzedaż

EMMK-MS-149

EMMKA NIERUCHOMOŚCI przedstawia Państwu mieszkanie do sprzedaży w Łodzi przy ul. JUDYMA.  Ulica Judyma usytuowana jest na  osiedlu Teofilów znajdujące się w zachodniej i południowo-zachodniej części Bałut. Mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 355,56 zł
cena 286 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Olechów
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-977

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz wyposażenie kuchni pozostaną i są wliczone w cenę sprzedaży. WIĘCEJ ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 431,37 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Karsznice

Zduńska Wola (gw), Karsznice
dom na sprzedaż

CNT-DS-1572

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny w Zduńskiej Woli-Karsznice, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1182 m². Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz nowoczesnym wykończeniem.   Parter składa ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 182 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 235,29 zł
cena 1 230 000
dom na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Karsznice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna

Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-861

              SPRZEDANE! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,48m2m, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku, w rejonie ulic Olsztyńskiej, Mackiewicza, Hipotecznej, na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi ( każdy po ok. 13-14m2),  oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie w standardzie podstawowym, raczej wymagające remontu. Okna: PCV; Media: wszystkie miejskie; Czynsz: ...

Powierzchnia
37,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 337,25 zł
cena 275 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łask (gw), Rembów

Łask (gw), Rembów
działka na sprzedaż

SRN-GS-16

Kochasz sielskie klimaty? Ta działka może być Twoja: całkiem spora, bo 1600 m2, za przyzwoitą cenę 62 zł/m2. ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
62,00 zł
cena 99 200
działka na sprzedaż - Łask (gw), Rembów
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Stryków

Stryków
działka na sprzedaż

MACH-GS-55

TEREN INWESTYCYJNY MAGAZYNY-PRZEMYSŁ -USŁUGI 13ha Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni ok. 13ha o wymiarach 557m x 240m, zlokalizowany bezpośrednio przy trasie 71 ok. 3km od wjazdu na autostradę A1 i A2 Teren objęty Miejscowym ...

Powierzchnia
130 000,00 m2
Cena za m2
145,00 zł
cena 18 850 000
działka na sprzedaż - Stryków
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Rzgów (gw), Czyżeminek

Rzgów (gw), Czyżeminek
dom na sprzedaż

ALW-DS-186

Oferujemy Państwu do sprzedaży właśnie oddany do użytkowania po rozbudowie dom jednorodzinny w miejscowości Czyżeminek, 10 km od marketu Carrefour przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Dom położony jest na ładnej prostokątnej działce o powierzchni 1000 m2. Na ...

Powierzchnia
133,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
999 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 772,11 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Rzgów (gw), Czyżeminek
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ujazd, Sangrodz, Brzozowa

Ujazd, Sangrodz, Brzozowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36467

Ten wyjątkowy dom czeka na swoich pierwszych mieszkańców!!! Spokój, przestrzeń i nowoczesność – tak w skrócie można opisać ten wyjątkowy dom, który właśnie pojawił się w naszej ofercie. Zlokalizowany w malowniczej okolicy, w miejscowości Sangrodz  ...

Powierzchnia
121,05 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 493,60 zł
cena 665 000
dom na sprzedaż - Ujazd, Sangrodz, Brzozowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka

Nowosolna, Kopanka
działka na sprzedaż

EXP-GS-10185

Atrakcyjna działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2505 mkw, z asfaltowym dostępem z dwóch stron, co pozwala na podział działki na dwie niezależne. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem ...

Powierzchnia
2 505,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 726 450
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka
bez prowizji
działka na sprzedaż - Poddębice, Tulipanowa

Poddębice, Tulipanowa
działka na sprzedaż

PND-GS-6370

W PRZYPADKU TEJ OFERTY KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA POŚREDNIKOWI (nie zawiera umowy pośrednictwa)! Transakcja sprzedaży działki budowlanej położonej w  Poddębicach przy ul. Tulipanowej  Bardzo dobra lokalizacja ! Cena ofertowa: 310.000zł   DANE ...

Powierzchnia
1 893,00 m2
Cena za m2
163,76 zł
cena 310 000
działka na sprzedaż - Poddębice, Tulipanowa
oferta specjalna
lokal na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
lokal na sprzedaż

ABL-LS-7178

Twoje biuro. Eleganckie miejsce na kancelarię, biuro, gabinet, usługi itp. Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 67,15 m2 z antresolą  (11 m2)  w jednej z najelegantszych kamienic w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. Lokal mieści się w pięknym ...

Powierzchnia
67,15 m2
Piętro
1
Cena za m2
9 307,52 zł
cena 625 000
lokal na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Tymienieckiego

Łódź, Widzew, Tymienieckiego
mieszkanie na wynajem

HOFF-MW-989

Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wyposażonym w windę. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
39,29 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Tymienieckiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa

Opoczno, Sosnowa
dom na sprzedaż

ZON-DS-263

Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Opoczno. Prezentujemy Państwu wolnostojący, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, usytuowany ...

Powierzchnia
129,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 222 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 841,42 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa

rozumiem