nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Kopernika

Łódź, Śródmieście, Kopernika
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11141

Estetyczne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą, osiedle Tobaco Park  ul. KOPERNIKA , na ogrodzonym terenie, z dużym balkonem, dodatkowo prawo korzystania z miejsca w GARAŻU wielostanowiskowym pod budynkiem, Blisko Centrum Miasta - doskonała komunikacja ...

Powierzchnia
46,51 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,30 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Kopernika
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA

Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11140

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11139

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową na pilota, ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Gdańska

Łódź, Polesie, Gdańska
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11138

ATRAKCYJNY 2 pokojowy APARTAMENT z miejscem w GARAŻU i KOMÓRKĄ w centrum Łodzi, rejon ul. Gdańskiej/Mickiewicza 2 ODDZIELNE POKOJE + KUCHNIA + ŁAZIENKA + balkon - w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym bloku, miejsce garażu, klimatyzacja, komórka lokatorska Obok ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Gdańska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11137

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Dużo zieleni, sklepy osiedlowe, blisko szkoły, komunikacja miejska - autobus i tramwaj - ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
31,66 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Tylna

Łódź, Śródmieście, Tylna
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11136

 3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko centrum miasta Obok osiedla LIDL, ROSSMANN, APTEKA, itp. Doskonała komunikacja ...

Powierzchnia
85,21 m2
Cena za m2
45,77 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Tylna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem