nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11135

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Możliwe przerobienie mieszkania na Salon z Aneksem Kuchennym i 2 sypialnie Dużo zieleni, ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
7 896,30 zł
cena 399 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11134

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Dużo zieleni, sklepy osiedlowe, blisko szkoły, komunikacja miejska - autobus i tramwaj - ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
31,66 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KAG-MW-79

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!! Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia wygodę codziennego ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
55,10 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Lewa

Tomaszów Mazowiecki, Lewa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36635

Do wynajęcia mieszkanie: 3 pokoje,  kuchnia, łazienka z wc balkon Mieszkanie to usytuowane jest  na parterze w bloku czteropiętrowym. Świetna lokalizacja  w pobliżu supermarket , szpital, przedszkole, szkoła. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w  sprzęt ...

Powierzchnia
75,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
21,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Lewa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Gabriela Narutowicza

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Gabriela Narutowicza
mieszkanie na wynajem

ERAN-MW-25

Polecamy do wynajęcia niezwykle oryginalne w swej aranżacji i klimacie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju o powierzchni całkowitej 75 m2, położone na I piętrze w kamienicy z końca XIX wieku z windą w centrum Łodzi ...

Powierzchnia
76,00 m2
Cena za m2
26,32 zł
cena 2 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem