oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska

Tomaszów Mazowiecki, Niska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36633

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Niskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, widne o powierzchni 53 mkw położone na IIpiętrze. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 207,55 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łódź

Łódź
działka na sprzedaż

MACH-GS-305

Działka inwestycyjna 663 m² przy Manufakturze - Centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najszybciej rozwijających się części centrum Łódź – przy ul. Piwnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu ...

Powierzchnia
663,00 m2
Cena za m2
2 941,18 zł
cena 1 950 000
działka na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, osiedle RETKINIA

Łódź, Polesie, Retkinia, osiedle RETKINIA
lokal na wynajem

PRO-LW-11130

DO WYNAJĘCIA 2 LOKALE - PARTER i PIĘTRO - razem lub osobno  OSIEDLE Retkinia obok centrum HANDLOWEGO  LOKALE nadają się na  USŁUGI w tym MEDYCZNE, KOSMETYCZNE, KANCELARIE, BIURA, na HANDEL - SHOW-ROOM  i inne usługi - bardzo dobra lokalizacja ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
33,33 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
lokal na wynajem

PRO-LW-11129

LOKAL NA PARTERZE  w wolnostojącym 2 piętrowym budynku  przeznaczonym na biura , usługi  BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy DO WYNAJĘCIA PARTER - 100 m - czynsz najmu 3500 zł + VAT, plus opłaty eksploatacyjne, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
Kryteria wyszukiwania

rozumiem