nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza

Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza
lokal na wynajem

PRO-LW-11127

- SUPER OFERTA nowoczesny lokal - USŁUGOWO - HANDLOWO - BIUROWY,  na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum miasta,   w rejonie ul. Sienkiewicza, własne wejście do lokalu od frontu z chodnika z poziomu zero, ściana frontowa przeszklona z możliwością umieszczenia ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
65,52 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica

Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica
działka na sprzedaż

PRO-GS-11126

- OGÓLNIE: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić o pozwolenie na budowę !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! - KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: prostokąta ...

Powierzchnia
962,00 m2
Cena za m2
414,76 zł
cena 399 000
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO

Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO
lokal na wynajem

PRO-LW-11125

ELEGANCKI LOKAL w stylu loftowym , z  2 odrębnymi  wejściami z POZIOMU chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc NAJEMCA 0% PROWIZJI !!! LOKAL nadaje się na  USŁUGI w tym MEDYCZNE, KANCELARIE, BIURA, na HANDEL ...

Powierzchnia
298,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,07 zł
cena 17 900
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1830

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
8 660,38 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

GKN-MS-54

Ciche mieszkanie 28,74 m² w oficynie – ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m², zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal znajduje się w oficynie, a okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ciszę i izolację ...

Powierzchnia
28,74 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 394,57 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem