nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11135

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Możliwe przerobienie mieszkania na Salon z Aneksem Kuchennym i 2 sypialnie Dużo zieleni, ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
7 619,24 zł
cena 385 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11134

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Dużo zieleni, sklepy osiedlowe, blisko szkoły, komunikacja miejska - autobus i tramwaj - ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
31,66 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KAG-MW-79

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!! Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia wygodę codziennego ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
55,10 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
mieszkanie na sprzedaż

LOKM-MS-843

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i wygoda....mam dla Ciebie mieszkanie idealne! Zapraszam na prezentację nowej oferty, lokal o powierzchni 69,8m2 składa się z: - przestronnego salonu z balkonem - ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 214,29 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Bałuty, OSIEDLE JAGIEŁŁY

Łódź, Bałuty, OSIEDLE JAGIEŁŁY
lokal na wynajem

PRO-LW-11132

- ATRAKCYJNY LOKAL na parterze z wejściem od ulicy, świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w rejonie ul. Zgierskiej, osiedle Jagiełły !!! - CZYNSZ NAJMU: 1500 zł - WOLNY: od zaraz, prezentacja z Pośrednikiem,  - ...

Powierzchnia
51,18 m2
Piętro
parter
Cena za m2
29,31 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Łódź, Bałuty, OSIEDLE JAGIEŁŁY
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Widzew, Księży Młyn, Tymienieckiego

Łódź, Widzew, Księży Młyn, Tymienieckiego
lokal na wynajem

PRO-LW-11131

ELEGANCKI LOKAL w stylu loftowym , z  2 odrębnymi  wejściami z POZIOMU chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc NAJEMCA 0% PROWIZJI !!! LOKAL nadaje się na  USŁUGI w tym MEDYCZNE, KANCELARIE, BIURA, na HANDEL ...

Powierzchnia
298,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,07 zł
cena 17 900
Kryteria wyszukiwania

rozumiem