oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka, Lipa

Stryków (gw), Tymianka, Lipa
działka na sprzedaż

TOPH-GS-22

Działka budowlana z MPZP o powierzchni 7702 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipa, Gmina Stryków. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU TERENU NA MNIEJSZE DZIAŁKI. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ...

Powierzchnia
7 702,00 m2
Cena za m2
79,85 zł
cena 615 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka, Lipa

Bełchatów
lokal na wynajem

LOKM-LW-627

Super propozycja dla firmy, która potrzebuje powierzchni biurowej oraz dużej ilości miejsc postojowych! Do wynajęcia w Bełchatowie pomieszczenia biurowe, usytuowane na pierwszym piętrze biurowca. Propozycja (2) o powierzchni 50,2m2 to najbardziej reprezentacyjna część ...

Powierzchnia
50,20 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20,00 zł
cena 1 004
lokal na wynajem - Bełchatów

Tuszyn (gw), Górki Duże, Zielonka
działka na sprzedaż

HOFF-GS-914

Zapraszam do zakupu działki w Górkach Dużych powiat łódzki wschodni , gmina Tuszyn. Na terenie wsi obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Teren zielony, dobrze skomunikowany z autostradą A1. W okolicy zabudowa siedliskowa, rezydencjonalna, usługi ...

Powierzchnia
19 883,00 m2
Cena za m2
30,93 zł
cena 615 000
działka na sprzedaż - Tuszyn (gw), Górki Duże, Zielonka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki / Sikawa

Łódź, Widzew, Stoki / Sikawa
dom na sprzedaż

CNI-DS-781

Jeśli poszukujecie Państwo wygodnego i komfortowo wykończonego domu na pięknej dużej działce, położonego w spokojnej i zielonej okolicy zapraszam na Stoki ....... Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronny jednorodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem ...

Powierzchnia
460,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 081 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 727,60 zł
cena 3 099 000
dom na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki / Sikawa

Stryków (gw), Bratoszewice
dom na sprzedaż

TOPH-DS-21

Dom wolnostojący o powierzchni 198 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1416 m2 w miejscowości Bratoszewice, Gmina Stryków.    Na parterze zaprojektowana została część dzienna składająca się z: salonu z kominkiem i wyjściem na taras, obszernej kuchni z jadalnią, ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 416 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 020,20 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Bratoszewice
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Łaska

Zduńska Wola, Łaska
lokal na wynajem

CNT-LW-1330

❗OKAZJA❗ Do wynajęcia powierzchnia handlowa 300m2, magazyn 120m2 i 17 pomieszczeń biurowych (600m2) w jednym budynku❗ Oferujemy powierzchnię pod biznes na wszelkiego rodzaju usługi z możliwym zapleczem konferencyjnym (wysokość 3,2m), położony w centrum Zduńskiej ...

Powierzchnia
900,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,56 zł
cena 18 500
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Łaska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem