bez prowizji
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Kania Góra, Adolfów

Zgierz (gw), Kania Góra, Adolfów
działka na sprzedaż

PND-GS-6543

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI PŁACI  SPRZEDAJĄCY ! Transakcja sprzedaży kształtnej działki gruntu położonej w Kaniej Górze gmina Zgierz. Cicha , spokojna okolica , Cena ofertowa:105.-zł/m2 DANE OGÓLNE Działka o pow. 980m2. wymiary: front ...

Powierzchnia
980,00 m2
Cena za m2
105,00 zł
cena 102 900
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Kania Góra, Adolfów
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki
obiekt na sprzedaż

PND-BS-6542

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający ! TRANSAKCJA SPRZEDAŻY kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego SUPER LOKALIZACJA ! Idealna  na siedzibę firmy, kancelarii prawnej lub podatkowej oraz na prowadzenie ...

Powierzchnia
220,00 m2
Cena za m2
5 363,64 zł
cena 1 180 000
obiekt na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki

Bełchatów
mieszkanie na wynajem

LOKM-MW-618

Rewelacyjne mieszkanie na wynajem czeka właśnie na Ciebie! Zapraszam na spotkanie do tego zadbanego, jasnego lokum o pow. ok. 35m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Bełchatowa. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, przejściowej ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Bełchatów

Wola Krzysztoporska, Krężna
obiekt na sprzedaż

LOKM-BS-615

Jeśli szukasz solidnej lokaty kapitału zapraszam do zakupu tej wyjątkowej nieruchomości! Posiadam w ofercie do sprzedaży budynek po byłej szkole podstawowej w miejscowości Krężna, gmina Wola Krzysztoporska. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie i projekt na adaptację ...

Powierzchnia
813,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 893 m²
Cena za m2
836,41 zł
cena 680 000
obiekt na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Krężna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rogów, Wągry

Rogów, Wągry
dom na sprzedaż

EMMK-DS-96

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży w powiecie Brzezińskim w miejscowości Wągry. Zamieszkaj w spokojnej miejscowości w otoczeniu przyrody, pięknych lasów. LOKALIZACJA: Wągry usytuowane są 32 km od centrum  Łodzi i ok.9 km od Brzezin. Województwo ...

Powierzchnia
106,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 203 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 207,55 zł
cena 340 000
dom na sprzedaż - Rogów, Wągry
bez prowizji
działka na sprzedaż - Lutomiersk, Kazimierz

Lutomiersk, Kazimierz
działka na sprzedaż

PND-GS-6538

W PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI PŁACI TYLKO SPRZEDAJĄCY ! ATRAKCYJNA OFERTA  ! Transakcja sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1190m2 w Kazimierzu (okolice trasy Aleksandrów-Lutomiersk) z pięknym widokiem na dolinę Neru Cena ...

Powierzchnia
1 190,00 m2
Cena za m2
259,66 zł
cena 309 000
działka na sprzedaż - Lutomiersk, Kazimierz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem