Bełchatów
działka na sprzedaż

LOKM-GS-598

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1552m2 usytuowaną przy drodze wojewódzkiej nr476, obręb Ludwików. Działka ma wymiary 20m x 70m, graniczy z drogą asfaltową. Teren nieogrodzony i porośnięty dorodną samosiejką, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 552,00 m2
Cena za m2
90,21 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Bełchatów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ozorków, Leśna

Ozorków, Leśna
działka na sprzedaż

EMMK-GS-88

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ DO SPRZEDAŻY W OZORKOWIE. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY. Działka w kształcie trójkąta, oznaczona jako zadrzewiona i zakrzewiona (symbol LZ, leśnictwo nie korzysta z pierwokupu) Działka pomimo symbolu nie jest w ...

Powierzchnia
8 068,00 m2
Cena za m2
68,17 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Ozorków, Leśna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zduńska Wola, Karsznice

Zduńska Wola, Karsznice
działka na sprzedaż

CNT-GS-1320

Na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli na Osiedle Karsznice o 1708 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa jednorodzinna. Po sąsiedzku zabuwa jednorodzinna, nowe i starsze budownictwo. Docelowo do działki prowadzi wydzielona ...

Powierzchnia
1 708,00 m2
Cena za m2
73,19 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola, Karsznice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Osmolin

Zduńska Wola, Osmolin
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1316

Do sprzedania  mieszkanie na bieżąco remontowane, dla osób poszukujących inwestycji w małe mieszkania pod wynajem. Całkowita powierzchnia wynosi 32,30 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienny, mała widna i oddzielna kuchnia, sypialnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 965,94 zł
cena 225 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Osmolin

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

EXP-LW-10087

Do wynajęcia w centrum Łodzi lokale na gabinety medyczne oraz działalność z dziedziny zdrowie i uroda  Obecnie dostępne są następujące lokale:  - lokal ok. 145 m2 w piwnicy (sala ćwiczeń z wentylacją, dwie szatnie, zaplecze, gabinet, kriokomora, toalety) - czynsz ...

Powierzchnia
145,00 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
27,59 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Górna, Milionowa
lokal na wynajem

HOFF-LW-900

Zapraszam do wynajęcia lokalu biurowo - magazynowego z ogrzewaniem centralnym. Lokal o powierzchni 300 m2 składa się z 3 sal : 2 duże o wysokości 4 m (jedna z oknami okratowanymi, kolejna bez dostępu światła słonecznego), pokoju biurowego z obniżonym sufitem na froncie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Łódź, Górna, Milionowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem