Łosice, 1 Maja
działka na sprzedaż

EXP-GS-10041

Działka budowlana, położona w centrum miasta Łosice, przy ulicy 1 maja. Niewiele jest działek wolnych położonych w okolicach śródmieścia. Powierzchna 631 mkw. front około 15 metrów długość około 39 metrów. W ulicy kanalizacja, gaz. Na działce prąd, woda z sieci. Na ...

Powierzchnia
631,00 m2
Cena za m2
522,98 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Łosice, 1 Maja

Zduńska Wola, Henryków
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1104

Na sprzedaż  bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach Zduńskiej Woli. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się na poddaszu, ściany boczne ze skosami, wymagające wykończenia. Obecnie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 35 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Henryków

Stryków
działka na sprzedaż

MACH-GS-55

TEREN INWESTYCYJNY MAGAZYNY-PRZEMYSŁ -USŁUGI 13ha Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni ok. 13ha o wymiarach 557m x 240m, zlokalizowany bezpośrednio przy trasie 71 ok. 3km od wjazdu na autostradę A1 i A2 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania ...

Powierzchnia
130 000,00 m2
Cena za m2
145,00 zł
cena 18 850 000
działka na sprzedaż - Stryków
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki

Stryków (gw), Wyskoki
działka na sprzedaż

MACH-GS-53

TEREN INWESTYCYJNY  WYSKOKI GMINA STRYKÓW DZIAŁKA 4355m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4355 m2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki. Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem ...

Powierzchnia
4 355,00 m2
Cena za m2
98,74 zł
cena 430 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki

Łódź, Polesie, Nowe Sady
działka na sprzedaż

PND-GS-6396

Sprzedaż - działka przemysłowa o powierzchni 4.300m2.  Lokalizacja Łódź Polesie - strefa przemysłowa Nowe Sady   Kształt kwadrat, wymiary ok. 60 x 80m , dwa wjazdy , grunt utwardzony. Wszystkie media miejskie.  Forma własności - użytkowanie wieczyste.  Po ...

Powierzchnia
4 300,00 m2
Cena za m2
930,23 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Nowe Sady
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Będków, Ceniawy

Będków, Ceniawy
działka na sprzedaż

KAW-GS-35665

OKAZYJNA CENA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA TYLKO 17 ZŁ ZA m2!! Działka we wsi Ceniawy gm. Będków o pow. 5500 m2.  Szerokość frontu 34 m a długość 166 m. Działka nie ogrodzona. Porośnięta samosiejkami sosny i brzozy. Położona przy drodze utwardzonej a oddalona o 50 m od drogi ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
17,27 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Będków, Ceniawy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem