oferta na wyłączność
hala na wynajem - Świnice Warckie, Stemplew

Świnice Warckie, Stemplew
hala na wynajem

CNT-HW-1018

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni – obiekt chłodniczy, mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa) w Stemplewie koło Uniejowa,  w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się przy trasie A2, 10km od ...

Powierzchnia
1 250,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 40 000
hala na wynajem - Świnice Warckie, Stemplew
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Widawa

Widawa
lokal na wynajem

CNT-LW-1017

Do wynajęcia lokal położony w centrum Widawy. W lokalu tym od ponad 18 lat działał market spożywczy, powierzchnia lokalu to 460 m. Przed lokalem znajduje się parking na około 20-25 miejsc postojowych z możliwością powiększenia. Jest to samo centrum gminy, w pobliżu ...

Powierzchnia
460,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
0,00 zł
cena 0
lokal na wynajem - Widawa

Bełchatów
działka na sprzedaż

LOKM-GS-362

Oferuję sprzedaż działki inwestycyjnej w bardzo dobrej lokalizacji- przy al. kard Wyszyńskiego oraz wjazdem przez Rondo Solidarności. Działka o powierzchni 9036m2 w kształcie pozwalającym na swobodne zagospodarowanie(ok.90mx100m). Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Media: ...

Powierzchnia
9 036,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 2 710 800
działka na sprzedaż - Bełchatów

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

PSP-LW-26

Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni około 35,40 m2 na III piętrze w IV piętrowym budynku z dużą windą szpitalną i  podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Przeznaczenie -  na działalność powiązaną z medycyną . W budynku funkcjonują tylko podmioty prowadzące działalność ...

Powierzchnia
35,40 m2
Piętro
3
Cena za m2
10,00 zł
cena 354
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście

Stryków
mieszkanie na wynajem

MACH-MW-18

POKOJE- KWATERY PRACOWNICZE 650zł OSOBA - STRYKÓW- WYNAJEM OFERUJĘ MOŻLIWOŚĆ NAJMU SAMODZIELNEGO MIESZKANIA , WYPOSAŻONEGO WE WSZYSTKIE NIEZBĘDNE MEBLE ORAZ W SZAFĘ W ZABUDOWIE,  , SPRZĘTY AGD I RTV. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z 2 POKOI, ODDZIELNEJ W PEŁNI WYPOSAŻONEJ KUCHNI ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
13,00 zł
cena 650
mieszkanie na wynajem - Stryków
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem