Bełchatów
działka na sprzedaż

ATR-GS-3221

Działka budowlana w Bełchatowie – ul. Lipowa | 766 m² | MPZP | 115 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 766 m², położona w Bełchatowie, z dogodnym wjazdem od ul. Lipowej. Nieruchomość ma regularny kształt i wymiary ok. 22 × 35 m, co umożliwia ...

Powierzchnia
766,00 m2
Cena za m2
150,13 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Bełchatów

Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-861

              SPRZEDANE! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,48m2m, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku, w rejonie ulic Olsztyńskiej, Mackiewicza, Hipotecznej, na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi ( każdy po ok. 13-14m2),  oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie w standardzie podstawowym, raczej wymagające remontu. Okna: PCV; Media: wszystkie miejskie; Czynsz: ...

Powierzchnia
37,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 337,25 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-860

2-pokojowe z pełnym wyposażeniem, o pow. 51,67m2, po generalnym remoncie, położone na III piętrze w odnowionym bloku z cegły z lat 60-tych.   Świetna lokalizacja- blisko Łódzkiej Manufaktury, Parku Staromiejskiego i Starego Rynku.  Łatwy dostęp do komunikacji ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
9 519,23 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Śródmieście, Wólczańska
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-859

Apartament dwupokojowy , nowocześnie  wykończony i umeblowany w bloku z  2023 roku  Doskonała lokalizacja:  ulica Wólczańska, blisko Politechniki Łódzkiej. Do Zatoki Sportu 5 min pieszo :) Tuż obok ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie idealne dla młodych osób chcących ...

Powierzchnia
33,46 m2
Cena za m2
12 522,41 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Wólczańska

Bełchatów
mieszkanie na sprzedaż

LOKM-MS-822

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zadzwoń i umów się na prezentację nowej oferty na osiedlu Okrzei! Lokal składa się z jasnego salonu z balkonem typu loggia, kuchni, sypialni, łazienki z wanną, osobnego wc i dużego korytarza z szafą w zabudowie. ...

Powierzchnia
49,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 838,38 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów (gw)
działka na sprzedaż

LOKM-GS-821

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń? Zapraszam! Oferuję na sprzedaż piękną działkę o pow.3000m2 zlokalizowaną w obrębie Wólka Łękawska ( gmina Bełchatów). Czeka na Ciebie działka budowlana o wymiarach ok. 34mx90m usytuowana w drugiej linii ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Bełchatów (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem