Bełchatów
lokal na wynajem

LOKM-LW-819

Do wynajęcia  nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 90m2 w doskonałej lokalizacji, samo centrum miasta, tuż obok Galerii Bawełnianka! Lokal przystosowany pod branżę beauty, na froncie znajduje się główna sala usługowo-handlowa, następnie wydzielone zostały 3 pomieszczenia ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Bełchatów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Krzywa

Tomaszów Mazowiecki, Krzywa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36584

SPRZEDANE! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,44 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego przy ulicy Krzywej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Okolica ...

Powierzchnia
48,44 m2
Cena za m2
5 677,13 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Krzywa

Bełchatów
działka na sprzedaż

LOKM-GS-817

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń lub stworzenie kameralnego osiedla? Zapraszam! WŁAŚCICEL PRZYJMIE MIESZKANIE 3POKOJOWE W BEŁCHATOWIE W RAMACH ROZLICZENIA!!! Oferuję na sprzedaż dużą działkę z potencjałem, każda ma powierzchnię 1,3141ha, ...

Powierzchnia
13 141,00 m2
Cena za m2
25,87 zł
cena 340 000
działka na sprzedaż - Bełchatów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, dr. Seweryna Sterlinga

Tomaszów Mazowiecki, dr. Seweryna Sterlinga
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36582

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,97 m2, usytuowane na III piętrze w bloku.  Blok ten jest ocieplony i otynkowany. Miejsca parkingowe przed blokiem, klatka schodowa zadbana. Mieszkanie funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe, widne.    Atutem jest zapewne lokalizacja ...

Powierzchnia
49,97 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 504,50 zł
cena 375 000

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1628

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 60m2 usytuowany w kamienicy w centrum Sieradza. Mieszkanie znajduje się w sercu Sieradza, tuż przy Rynku, w zabytkowej kamienicy, co nadaje mu niepowtarzalny urok. Obiekt wymaga generalnego remontu, co daje pełną ...

Powierzchnia
60,00 m2
Cena za m2
3 166,67 zł
cena 190 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa

Opoczno, Sosnowa
dom na sprzedaż

ZON-DS-263

Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Opoczno. Prezentujemy Państwu wolnostojący, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, usytuowany w spokojnej ...

Powierzchnia
129,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 222 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 841,42 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem