oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stokrotki

Tomaszów Mazowiecki, Stokrotki
dom na sprzedaż

KAW-DS-36571

Do sprzedaży dom wolnostojący z działką 733 m2.  Położenie tej nieruchomości w zacisznym miejscu, przy ścianie lasu. Dom o powierzchni około 120 m2, piętrowy.  Rozkład pomieszczeń: Parter: - duży pokój,  - kuchnia z wyjściem na taras, - pokój,  - wc,  Piętro:  - ...

Powierzchnia
176,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
733 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 507,78 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stokrotki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, św. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki, św. Antoniego
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36570

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 32.32 m2.  Usytuowane w bloku na parterze.  Lokalizacja: okolice Areny Lodowej.  Mieszkanie kompletnie wyremontowane.  Nowe instalacje, ściany, podłogi.  W mieszkaniu na podłogach panele, w części korytarzowej i kuchni płytka ...

Powierzchnia
32,32 m2
Cena za m2
9 870,05 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, św. Antoniego

Łódź, Bałuty, Drewnowska
lokal na wynajem

ERAN-LW-11

LOKAL Usługowo - Handlowo - Biurowy o pow. 140mkw.  Cena najmu 45zł./mkw. + VAT. Opłaty dodatkowe: ogrzewanie miejskie w cenie ok. 5,00zł/mkw. + licznik prądu. PO GENERALNYM REMONCIE!!! Lokalizacja:  Bardzo Dobra, CENTRUM, BLISKO MANUFAKTURY PRZEZNACZENIE LOKALU;  USŁUGI, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
45,00 zł
cena 6 300
lokal na wynajem - Łódź, Bałuty, Drewnowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36569

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w bloku na II pietrze.  Lokalizacja: ulica SMUGOWA, blok ogrodzony, dwie bramy wjazdowe,  Mieszkanie o powierzchni 67 m2 to mieszkanie składające się z 3 niezależnych pokoi. Choć częściowo kuchnia jest otwarta dla zwolenników ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 746,27 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Grabowa

Tomaszów Mazowiecki, Grabowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36567

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 134 m2, zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim  przy ulicy Grabowej.  Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy współpracy. Opis nieruchomości: Wnętrze tego domu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ...

Powierzchnia
134,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
529 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 470,15 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Grabowa
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak

Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
działka na sprzedaż

PND-GS-6735

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI płaci tylko Sprzedający! DANE OGÓLNE: sprzedaż zadrzewionego (samosiejkami)   działki budowlanej  o pow. 1196m2 z aktualnym MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. ...

Powierzchnia
1 196,00 m2
Cena za m2
130,02 zł
cena 155 500
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
Kryteria wyszukiwania

rozumiem