oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B

Zgierz (gw), Jedlicze B
działka na sprzedaż

PFT-GS-4371

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ) i jednocześnie szybkiego dostępu do aglomeracji łódzkiej. Blisko do węzła autostrady A2, ...

Powierzchnia
979,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 107 690
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa

Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36564

Lokalizacja ma znaczenie -  do sprzedaży dom W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI  ulica OGRODOWA.  Szereg skrajny wybudowany w latach dziewięćdziesiątych.  Podstawowy materiał cegła plus pustak, ocieplony.   Dach ocieplony, pokryty blachą. Okna PCV.    Ogrzewanie węglowe ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
230 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 437,50 zł
cena 710 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Zduńska Wola

Zduńska Wola
lokal na wynajem

CNT-LW-1618

Oferujemy na wynajem duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo z oddzielnym wejściem 100m2. W lokalu znajduje się łazienka, pomieszczenie socjalne i korytarz. Lokal ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Zduńska Wola

Zduńska Wola (gw), Wojsławice
działka na sprzedaż

CNT-GS-1617

Okazja cenowa 77zł/m2 - działka z warunkami zabudowy. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1551 m2 w gminie Zduńska Wola - Wojsławice. Działka posiada aktualne warunki zabudowy - dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ostatnia działka z sześciu po podziale, ...

Powierzchnia
1 551,00 m2
Cena za m2
77,37 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Wojsławice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Poddębice (gw)

Poddębice (gw)
dom na sprzedaż

KAG-DS-71

Dom z ogrodem i garażem | Spokojna okolica | Poddębice Na sprzedaż przestronny dom szeregowy w spokojnej części Poddębice, idealny dla rodziny lub osób szukających nieruchomości z możliwością prowadzenia działalności. Dom oferuje duży garaż z osobnym wejściem, taras ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
317 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 327,78 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Poddębice (gw)

Łęczyca (gw), Dzierzbiętów Mały
działka na sprzedaż

PFT-GS-4370

Gradka cenowa!!! Działka pod miastem z wiejskim klimatem. Oferta ta dotyczy sprzedaży działki gruntu o pow. 2465m2 dla której obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który określa jasne zasady przyszłej zabudowy i przeznaczenia działki. Dla ...

Powierzchnia
2 465,00 m2
Cena za m2
40,16 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Łęczyca (gw), Dzierzbiętów Mały
Kryteria wyszukiwania

rozumiem