oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Opoczno

Opoczno
mieszkanie na wynajem

ZON-MW-255

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w Opocznie *** SZUKASZ MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA ? MOŻESZ JUŻ TERAZ WYNAJĄĆ MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Prezentujemy do wynajęcia bardzo jasne i przestronne ...

Powierzchnia
46,20 m2
Cena za m2
25,97 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Opoczno
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-964

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy funkcjonalność mieszkania oraz podniesie jego wartość rynkową. Na sprzedaż ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 225,00 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki
dom na sprzedaż

PIH-DS-963

Nr oferty: DS-963   na działce znajdują się dwa domy mieszkalne  (oba posiadają pozwolenie na użytkowanie na cele mieszkalne) stan techniczny budynków: do zamieszkania na działce miejsce parkingowe dla 3 samochodów na działce wszystkie media miejskie: prąd, gaz, ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 029 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Konstantynów Łódzki
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Budziszewice, Rękawiec

Budziszewice, Rękawiec
dom na sprzedaż

KAW-DS-36562

Nieruchomość znajduje się w Rękawcu w odległości ok. 7 km od Budziszewic- siedziby władz gminy, gdzie usytuowane są obiekty handlowo-usługowe, placówki oświaty, służby zdrowia oraz obiekty użyteczności publicznej. Działka znajduje się w oddaleniu ok. 15 km od centrum ...

Powierzchnia
161,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
15 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 756,49 zł
cena 446 000
dom na sprzedaż - Budziszewice, Rękawiec
oferta na wyłączność
obiekt na wynajem - Zduńska Wola (gw), Poręby

Zduńska Wola (gw), Poręby
obiekt na wynajem

CNT-BW-1614

Oferujemy na wynajem biurowiec dwukondygnacyjny (6 biur), niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 293m2 z niezależnym wejściem. Na parterze znajduje się holl dostępny dla klientów i personelu, 3 biura, kuchnia. Na pierwszym piętrze otwarty aneks kuchenny, 3 biura, ...

Powierzchnia
293,00 m2
Cena za m2
23,89 zł
cena 7 000
obiekt na wynajem - Zduńska Wola (gw), Poręby
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wróblew, Charłupia Wielka

Wróblew, Charłupia Wielka
dom na sprzedaż

SRN-DS-28

Dom wolnostojący trzykondygnacyjny (podpiwniczony) z przestronnym, zadaszonym tarasem.  Powierzchnia całkowita domu 300m2, kondygnacje mieszkalne zajmują powierzchnię 200m2, działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 40m2z jednostanowiskowym garażem, ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 400,00 zł
cena 1 320 000
dom na sprzedaż - Wróblew, Charłupia Wielka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem