Rząśnia
działka na sprzedaż

CNT-GS-1606

Na sprzedaż działka o powierzchni 972 m2 usytuowana w Rząśni. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24,10m x 40,36m. Media: woda , prąd , kanalizacja. W bliskim sąsiedztwie działki pod zabudowę jednorodzinną.  Atutem jest lokalizacja - cicha i spokojna ...

Powierzchnia
972,00 m2
Cena za m2
75,10 zł
cena 73 000
działka na sprzedaż - Rząśnia
oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Łask (gw), Okup Mały

Łask (gw), Okup Mały
hala na sprzedaż

CNT-HS-1605

Na sprzedaż hala o wymiarach 20x30, wysokość w najniższym punkcie 3,5m. Powierzchnia łączna wszystkich budynków wynosi ok 772m2. Na działce znajduje się budynek biurowy połączony z halą o powierzchni ok 70m2 oraz magazyny o powierzchni ok 100m2. Działka o nieregularnym ...

Powierzchnia
772,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
17 500 m²
Cena za m2
1 295,34 zł
cena 1 000 000
hala na sprzedaż - Łask (gw), Okup Mały
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

LDR-GS-1800

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul Kacza / Barwna, o powierzchni 2202 m2. Wymiary: 69mx29m ,  nieogrodzona.  Wjazd na nieruchomość, drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne - cisza spokój. Wraz z działką nabywa się ...

Powierzchnia
2 202,00 m2
Cena za m2
117,17 zł
cena 258 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nawrot

Łódź, Widzew, Nawrot
mieszkanie na sprzedaż

KAG-MS-68

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź, przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze pięknej, zadbanej kamienicy, która zachowała swój historyczny charakter i klimat ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 697,67 zł
cena 331 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nawrot
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7174

"Perełka architektoniczna" Oferujemy do kupna apartament o powierzchni 67,15 m2 z antresolą  (11 m2)  w urokliwej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Lokal mieści się w pięknym budynku z ciekawą historią, zbudowanym w 1911r. dla łódzkiego kupca Izaaka Grossleita ...

Powierzchnia
67,15 m2
Cena za m2
9 307,52 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska

Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska
obiekt na sprzedaż

PFT-BS-4358

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej w powiecie poddębickim w miejscowości Góra Bałdrzychowska. Blisko do Poddębic, trasy DK 72, około 20km do wjazdu na autostradę A1 Duża działka 4979m2 z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
420,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 979 m²
Cena za m2
1 142,86 zł
cena 480 000
obiekt na sprzedaż - Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem