oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Inowłódz

Inowłódz
dom na sprzedaż

KAW-DS-36540

Na sprzedaż dom w Inowłodzu przy ul. Spalskiej – doskonała lokalizacja, duży potencjał! Oferujemy nieruchomość o powierzchni 168 m², położoną w Inowłodzu, w pobliżu Spały, zaledwie 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak ...

Powierzchnia
168,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 131 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 273,81 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Inowłódz
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Zduńska Wola

Zduńska Wola
obiekt na sprzedaż

CNT-BS-1588

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 10 372m2  na terenie dzielnicy przemysłowej miasta z istniejącą zabudową produkcyjno-usługowa. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych urządzeń infrastruktury technicznej dostępnych na tym terenie w tym dostęp do energii ...

Powierzchnia
10 372,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 372 m²
Cena za m2
215,00 zł
cena 2 230 000
obiekt na sprzedaż - Zduńska Wola
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki, Konstantynowska

Aleksandrów Łódzki, Konstantynowska
mieszkanie na sprzedaż

PND-MS-6728

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIA POŚREDNIKOWI PŁACI SPRZEDAJĄCY ! TRANSAKCJA sprzedaży kameralnego mieszkania, do remontu,  typu M-3 o pow. 34,42mkw. w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle Słoneczne, ul. Konstantynowska  Cena ofertowa 235.000zł. opłaty dla ...

Powierzchnia
34,42 m2
Cena za m2
6 827,43 zł
cena 235 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga

Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga
działka na sprzedaż

PFT-GS-4332

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ) i jednocześnie szybkiego dostępu do aglomeracji łódzkiej. Blisko do węzła autostrady A2, ...

Powierzchnia
1 254,00 m2
Cena za m2
114,45 zł
cena 143 520
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-795

Zapraszam do zakupu wygodnego, skrajnego domu w zabudowie szeregowej w Bełchatowie! Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 położony w atrakcyjnej lokalizacji. Dom oddany do użytkowania w 1986r. Wybudowany z bloczka, ocieplony 10 cm warstwą styropianu. Ściany zewnętrzne ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
441 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 992,86 zł
cena 559 000
dom na sprzedaż - Bełchatów

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36538

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim ! Oferujemy przestronne, 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3.piętrze w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Biernackiego w Tomaszowie Mazowieckim.  Mieszkanie jest częściowo umeblowane i ...

Powierzchnia
35,50 m2
Cena za m2
42,25 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem