Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-790

Do sprzedaży klimatyczny dom wolnostojący- pow. zabudowy 95m2 oraz zabudowa gospodarcza na działce o pow. 858m2. Przytulny, sielski, parterowy, widny dom z  niedużą działką - zachęcający do spokojnego życia w zielonej okolicy. Gotowy do zamieszkania od zaraz!!!! LOKALIZACJA: ...

Powierzchnia
95,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
858 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 094,74 zł
cena 389 000
dom na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-788

Na sprzedaż urokliwa, duża działka z domem, stodołą i fotowoltaiką w bliskim sąsiedztwie Bełchatowa! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni działki 2293m2, położoną w spokojnej i urokliwej okolicy. Na terenie posesji znajduje się budynek mieszkalny, murowany tradycyjnie ...

Powierzchnia
124,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 293 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 008,06 zł
cena 497 000
dom na sprzedaż - Bełchatów

Łódź, Śródmieście, os. Matejki
mieszkanie na sprzedaż

EKS-MS-15555

OFERTA EKS-15555 Oferta sprzedaży mieszkania do generalnego remontu Mieszkanie znajduje się na parterze, brak balkonu Pełen rozkład, 3 osobne pokoje, osobna kuchnia, osobna łazienka z WC Mieszkanie do generalnego remontu Idealna lokalizacja, obok UŁ,  ul. ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
7 745,10 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, os. Matejki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka

Nowosolna, Kopanka
działka na sprzedaż

EXP-GS-10185

Atrakcyjna działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2505 mkw, z asfaltowym dostępem z dwóch stron, co pozwala na podział działki na dwie niezależne. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową ...

Powierzchnia
2 505,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 726 450
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-787

Szukasz miejsca na biznes, a może chcesz kupić dom do własnej aranżacji? Obie funkcje może pełnić budynek na sprzedaż przy ulicy Lipowej! Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 590m2, na której posadowiony jest budynek mieszkalny, murowany z 1968roku. Budynek ...

Powierzchnia
82,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
590 m²
Cena za m2
4 024,39 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-785

Wiosna, wiosna, czas na zmianę adresu! Szukasz wyjątkowego domu w Bełchatowie? Zapraszam!!!  Kup przytulny ale równocześnie przestronny i nie wymagający wkładu finansowego budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce! Budynek dwukondygnacyjny ...

Powierzchnia
165,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
993 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Bełchatów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem