oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Widawa, Zborów

Widawa, Zborów
działka na sprzedaż

CNT-GS-1571

Na sprzedaż grunt rolno - leśny o powierzchni 64848 m2  w gminie Widawa, w miejscowości Zborów.    1. Działka, klasy ziemi- RV, RVI, ŁIV, ŁV, PsV, Lzr/PsV, LsV;    - Powierzchnia: 5,14 ha;    - Kształt: nieregularny; szerokość od drogi: 38 m, szerokość tyłu ...

Powierzchnia
64 848,00 m2
Cena za m2
3,65 zł
cena 237 000
działka na sprzedaż - Widawa, Zborów

Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7148

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w budynku z lat 30 XX w. Lokal do swobodnej aranżacji, wg. uznania kupującego. Mieszkanie do remontu, ale z zachowanym oryginalnym parkietem i stolarką drzwiową - do renowacji. Jest to doskonała propozycja do poszukujących ...

Powierzchnia
109,00 m2
Cena za m2
9 082,57 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36500

REZERWACJA! MIESZKANIE DO WPROWADZENIA - 3 POKOJOWE, PODWYŻSZONY STANDARD. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,94  m², zlokalizowane NA OSIEDLU ZAMKNIĘTYM - SMUGOWA. Dodatkowo miejsca postojowe przed blokiem.  Do lokalu przynależy również piwnica. ...

Powierzchnia
83,33 m2
Cena za m2
6 948,28 zł
cena 579 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

ABL-LW-7147

  Oferujemy do najmu lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu ok. 350 m2. Do dyspozycji Najemcy jest niezależne piąte piętro nowoczesnego budynku biurowego klasy A z tarasem 43 mkw do wyłącznej dyspozycji Najemcy. Łódź, Śródmieście, okolice ulicy Piotrkowskiej. LOKAL: ...

Powierzchnia
353,53 m2
Piętro
5
Cena za m2
63,93 zł
cena 22 600
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Bełchatów (gw), Bukowa
działka na sprzedaż

LOKM-GS-774

Szukasz lokaty kapitału? Zapraszam!!! Oferuję możliwość zakupu działki rolnej o powierzchni 4,4143ha zlokalizowanej w obrębie Bukowa, gmina Bełchatów. Działka niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta samosiejką. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie kopalni kruszywa. Teren ...

Powierzchnia
44 143,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 441 430
działka na sprzedaż - Bełchatów (gw), Bukowa

Kluki, Żar
działka na sprzedaż

LOKM-GS-773

Oferuję Państwu możliwość zakupu  pięknej działki w malowniczej okolicy- we wsi Żar. Do wyboru dwie działki z możliwością ich połączenia! Powierzchnia działek to 500m2 i 700m2, teren nieogrodzony, z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej. Media (prąd i woda, światłowód) ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 30 000
działka na sprzedaż - Kluki, Żar
Kryteria wyszukiwania

rozumiem