oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Opoczno, Kolonia Libiszów

Opoczno, Kolonia Libiszów
działka na sprzedaż

ZON-GS-237

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę rolną położoną w miejscowości Kolonia Libiszów *** Szukasz działki  rolnej  o dużej powierzchni? Mamy dla Ciebie działkę w atrakcyjnej lokalizacji w Kolonii Libiszów Jest ...

Powierzchnia
14 300,00 m2
Cena za m2
5,59 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Opoczno, Kolonia Libiszów

Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
działka na sprzedaż

PFT-GS-4307

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Rąbieniu. Działka o powierzchni 1722mkw. Działka została uporządkowana, przygotowana do inwestycji. Działka idealna pod budowę wymarzonego domu lub jako bezpieczna lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji ...

Powierzchnia
1 722,00 m2
Cena za m2
124,85 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień

Zduńska Wola
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1564

Na sprzedaż mieszkanie w części bliźniaka usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m² składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC, wyposażonej w kabinę prysznicową. Ogrzewanie zapewnia piec, a do dyspozycji mieszkańców są ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 580,00 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola

Inowłódz, Brzustowska
dom na sprzedaż

KAW-DS-36496

JEDYNA TAKA DZIAŁKA NA WZGÓRZU W INOWŁODZU Na sprzedaż dom z dużą działką w Inowłodzu – idealny na wypoczynek i inwestycję! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o dużym potencjale wypoczynkowym i inwestycyjnym, położony w malowniczej miejscowości Inowłódz, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 637 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 438,89 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Inowłódz, Brzustowska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki
dom na sprzedaż

PND-DS-6709

PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI PŁACI SPRZEDAJĄCY ! TRANSAKCJA : SPRZEDAŻY budynku wolno stojącego trzykondygnacyjnego  (  1 piętrowego )  o pow. całkowitej ok. 232 mkw. (w tym ok. 149 m2 powierzchni użytkowej) Nieruchomość może być również wykorzystana  ...

Powierzchnia
232,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
659 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 995,69 zł
cena 695 000
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki

Rokiciny, Eminów
dom na sprzedaż

MACH-DS-275

Działka 4441 m2 z przedwojennym domem letniskowym o powierzchni 90 m2 - Eminów gmina Rokiciny  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Eminów w gminie Rokiciny.  Działka o wymiarach 45 metrów na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 441 m²
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 360 000
dom na sprzedaż - Rokiciny, Eminów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem