Rokiciny, Eminów
dom na sprzedaż

MACH-DS-275

Działka 4441 m2 z przedwojennym domem letniskowym o powierzchni 90 m2 - Eminów gmina Rokiciny  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Eminów w gminie Rokiciny.  Działka o wymiarach 45 metrów na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 441 m²
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 360 000
dom na sprzedaż - Rokiciny, Eminów

Moszczenica
działka na sprzedaż

ATR-GS-3177

ATRAKCYJNA CENA! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DZIAŁKA ROLNA z prawem zabudowy siedliskowej  i prowadzenia działalności rolniczej. Powierzchnia gruntu 5000 m2 . Niezabudowana.  ...

Powierzchnia
5 000,00 m2
Cena za m2
19,80 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Moszczenica

Bełchatów
mieszkanie na sprzedaż

LOKM-MS-771

Mam przyjemność zaprezentować Państwu M5 położone na osiedlu 1-go Maja w Bełchatowie! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z: Mieszkanie o powierzchni 57,86m2 składa się z: - 4 pokoi w tym jeden w amfiladzie - kuchni - ...

Powierzchnia
57,86 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 407,19 zł
cena 255 000
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów

Maków, Słomków
działka na sprzedaż

MACH-GS-274

Gospodarstwo Słomków - 23 100 m2 - Gmina Maków   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska o powierzchni 23 100 m2 znajdującego się w miejscowości Słomków w gminie Maków. Oferta składa się z dwóch działek leżących w bezpośredniej bliskości.  Pierwsza ...

Powierzchnia
23 100,00 m2
Cena za m2
11,69 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Maków, Słomków
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
dom na sprzedaż

KAW-DS-36490

Dom jednorodzinny, wolnostojący do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowiecki przy ulicy Białobrzeskiej. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
6 138,46 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36489

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż – Tomaszów Mazowiecki, ul. Ogrodowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku przy ul. Ogrodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowo do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
71,59 m2
Cena za m2
8 506,77 zł
cena 609 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem