oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Izabelów Duży

Zduńska Wola (gw), Izabelów Duży
działka na sprzedaż

CNT-GS-1560

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m2, do zabudowy domem jednorodzinnym, położona w Izabelowie, gm. Zduńska Wola. Działka pomiędzy zabudowaniami, a widok na niezabudowaną część przy budowie domu doda uroku otoczenia. Atutem jest położenie działki - niespełna ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
67,65 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Izabelów Duży

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7140

Wynajem przestronnego M-2 o powierzchni 34 mkw w Śródmieściu Łodzi - ul. Tymienieckiego 16 F. Najem od 1 czerwca 2026 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z widną. Osiedle zamknięte monitorowane wraz ochroną. Blisko parki, zabytkowe osiedle fabrykanckie ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,24 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Edwarda

Tomaszów Mazowiecki, Edwarda
dom na sprzedaż

KAW-DS-36482

Na sprzedaż: dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym | Tomaszów Mazowiecki  – Ludwików Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej części Tomaszowa Mazowieckiego – na osiedlu Ludwików. Nieruchomość ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
579 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 555,56 zł
cena 1 180 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Edwarda

Lubochnia, Luboszewy
dom na sprzedaż

KAW-DS-36481

SPRZEDANE! Dom o powierzchni  zabudowy 46 63 mkw posadowiony jest na działce o numerze ewidencyjnym 107/1, obrębie 0018 Luboszewy o łącznej powierzchni 2140 mkw. Nieruchomość zabudowana jest dodatkowo budynkiem  gospodarczym  o powierzchniach  zabudowy 21 mkw. Dom  ...

Powierzchnia
46,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 140 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 326,09 zł
cena 199 000
dom na sprzedaż - Lubochnia, Luboszewy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wróblew, Charłupia Wielka

Wróblew, Charłupia Wielka
dom na sprzedaż

SRN-DS-19

PRZESTRONNY LUKSUSOWY dom z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Cena do negocjacji ! Willa o powierzchni całkowitej 300m2 położona jest na nieruchomości o powierzchni 3774m2, którą stanowią 4 działki. Dom, ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
5 200,00 zł
cena 1 560 000
dom na sprzedaż - Wróblew, Charłupia Wielka
bez prowizji
dom na sprzedaż - Sławno, Grążowice

Sławno, Grążowice
dom na sprzedaż

ZON-DS-227

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować  dom z budynkami gospodarczymi i ziemią rolną w Grążowicach*** Dom położony w miejscowości Grążowice gmina Sławno znajduje się na działce o powierzchni 0,42 ha. Działka ma szerokość ...

Powierzchnia
176,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 200 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 319,66 zł
cena 410 000
dom na sprzedaż - Sławno, Grążowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem