bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Zachodnia

Łódź, Śródmieście, Zachodnia
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-956

Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.  Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego położonego na 1 piętrze z 3 balkonami z wystawą zachodnią. Rozkładowa przestrzeń bardzo dogodna do aranżacji - 73,47 m2 powierzchni w sercu dużego ...

Powierzchnia
73,47 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 310,74 zł
cena 831 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Zachodnia

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-38

Na sprzedaż przestrzenny, rozkładowy apartament o powierzchni 105 m2 usytuowany na 5 piętrze bloku przy ul. Św. Jerzego w Łodzi, w bardzo bliskim sąsiedztwie Manufaktury.  W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna widna kuchnia o powierzchni ok. 13 m 2 - pokój 1 ...

Powierzchnia
105,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 704,76 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Polesie, Retkinia
lokal na wynajem

ABL-LW-7131

Wynajem lokalu biurowego w kameralnym obiekcie biurowym - Polesie ok. ul. Bandurskiego Teren ogrodzony. Otoczenie innych firm  - TEREN BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANY 100m do przystanków komunikacji miejskiej. Pow. 15mkw - na parterze lub I piętrze do wyboru Parking ...

Powierzchnia
15,00 m2
Cena za m2
45,33 zł
cena 680
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia

Tuszyn (gw), Szczukwin
dom na sprzedaż

CNI-DS-845

SPRZEDANE! Parterowy, wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie dom jednorodzinny z dużym, wygodnym tarasem posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1074m2. Powierzchnia użytkowa domu: 180m2 Powierzchnia mieszkalna: 126m2   Dom składa ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 074 m²
Cena za m2
6 818,18 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Tuszyn (gw), Szczukwin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Słowackiego

Tomaszów Mazowiecki, Słowackiego
dom na sprzedaż

KAW-DS-36452

Uwaga - takich nieruchomości nie ma.  Dom przestronny z możliwością prowadzenia działalności. Lokalizacja: ulica Słowackiego.  Dom o pow. ok. 240 m2, podpiwniczony. Działka  566 m2.  Opis nieruchomości: Wnętrze tego domu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ...

Powierzchnia
401,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
566 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 891,25 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Słowackiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska

Tomaszów Mazowiecki, Niska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36451

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma pokojami  na II piętrze w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowane przy ulicy Niskiej.   Lokalizacja: Okolica otoczona jest rozległymi terenami zielonymi. W bezpośrednim otoczeniu  znajduje się szkoła, przedszkole. Ponadto, ...

Powierzchnia
44,25 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 853,11 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem