oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Lubochnia, Nowy Glinnik

Lubochnia, Nowy Glinnik
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36437

UWAGA - MIESZKANIE DO WYNAJMU NA OSIEDLU GLINNIK Dla kogo ta oferta? Dla osób ceniących ciszę,  przyrodę, mobilnych  i pracujących w  okolicach.  Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,50 m2 na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. ATUTY: ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,95 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubochnia, Nowy Glinnik
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień

Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
działka na sprzedaż

PND-GS-6689

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI płaci tylko Sprzedający! DANE OGÓLNE: sprzedaż terenu budowlanego  o pow. 21032m2 z aktualnym MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. położonego w Rąbieniu, gmina Aleksandrów Łódzki Cena ofertowa: 165zł/m2 ...

Powierzchnia
21 032,00 m2
Cena za m2
164,99 zł
cena 3 470 000
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Polna

Tomaszów Mazowiecki, Polna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36435

SPRZEDANE! Doskonała oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego na I piętrze  Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie jest doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
6 431,82 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Polna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dmosin, Nowostawy Dolne

Dmosin, Nowostawy Dolne
działka na sprzedaż

MACH-GS-261

Działka budowlana - Nowostawy Dolne koło Strykowa - powierzchnia 8724 m2 (ze wstępnym projektem zagospodarowania terenu 5 domami typu bliźniak) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w Nowostawach Dolnych - około 5 kilometrów od Strykowa. Działka ...

Powierzchnia
8 713,00 m2
Cena za m2
42,47 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Dmosin, Nowostawy Dolne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stolarska

Tomaszów Mazowiecki, Stolarska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36433

Świetna oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego z dużym balkonem. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym wybudowanym w 2001 roku.  Doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,56 m2
Cena za m2
6 633,63 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stolarska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zapolice

Zapolice
dom na sprzedaż

CNT-DS-1538

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,5 m2 usytuowane w Zapolicach. Nowoczesna konstrukcja, bardzo komfortowy i przestronny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Duże przeszklenia z widokiem na las z salonu. Miejsce parkingowe przed budynkiem. ...

Powierzchnia
88,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
70 m²
Cena za m2
3 615,82 zł
cena 320 000
dom na sprzedaż - Zapolice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem