nowa oferta
dom na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-842

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego domu w bardzo wygodnej lokalizacji to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą! Oferuję do sprzedaży przestronny, środkowy segment w zabudowie szeregowej na os. Przytorze o pow.zabudowy 62m2; o powierzchni użytkowej ok.140m2, posadowiony ...

Powierzchnia
141,84 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 322,90 zł
cena 755 000
dom na sprzedaż - Bełchatów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
dom na sprzedaż

ATR-DS-3270

Budynek mieszkalny  (174 m2 ) jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej powierzchnia użytkowa budynku 174,16 m kwadratowego, powierzchnia całkowita 270m kwadratowych szerokość budynku 9,48m, długość 13m  Stan budynku: stan surowy zamknięty  konstrukcja murowana ...

Powierzchnia
297,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Cena za m2
909,09 zł
cena 270 000
dom na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zgierz (gw), Kania Góra

Zgierz (gw), Kania Góra
dom na sprzedaż

PFT-DS-4414

Przedstawiam do sprzedaży urokliwie położony nowy parterowy w miejscowości Kania Góra gmina Zgierz. Blisko do węzła Emilia skąd jest wjazd na autostradę A2 i na S14 Dom położony w spokojnej, zalesionej okolicy w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom o ...

Powierzchnia
102,67 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 330 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 571,15 zł
cena 880 000
dom na sprzedaż - Zgierz (gw), Kania Góra
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna

Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
dom na sprzedaż

KAW-DS-36623

Na sprzedaż dom wolnostojący  na działce o wymiarach 16m x 40m (636m2), położony przy ul. Chłodnej w Tomaszowie Mazowieckim. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Teren jest ogrodzony siatką oraz częściowo zagospodarowany. ...

Powierzchnia
636,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
338,05 zł
cena 215 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Meszcze

Piotrków Trybunalski, Meszcze
dom na sprzedaż

ATR-DS-3265

 Dom parterowy z poddaszem użytkowym Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu rodzinnego z przemyślanym układem i dużą przestrzenią.  Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: ok. 161 m² z poddaszem użytkowym działka: ok. 760 ...

Powierzchnia
161,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
771 m²
Cena za m2
4 720,50 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Meszcze
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Buczek, Wola Bachorska

Buczek, Wola Bachorska
dom na sprzedaż

CNT-DS-1651

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym położoną w Woli Bachorskiej - gminie Buczek, powiat łaski. Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej  140,90m2 z jednostanowiskowym ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 052 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 753 000
dom na sprzedaż - Buczek, Wola Bachorska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem