nowa oferta
dom na sprzedaż - Ozorków

Ozorków
dom na sprzedaż

PFT-DS-4425

Na sprzedaż dom parterowy - Ozorków ul.Nowokrzeszewska  Przedstawiam zadbany dom parterowy z lat 50/60, o powierzchni użytkowej 65m2, położony w cichej i spokojnej okolicy Ozorkowa, w pobliżu zalewu i terenów zielonych. Dom składa się z: - 3 pokoi o pow.17,60m2, ...

Powierzchnia
85,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
342 m²
Cena za m2
3 529,41 zł
cena 300 000
dom na sprzedaż - Ozorków
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łódź, Górna

Łódź, Górna
dom na sprzedaż

GKN-DS-55

Dom, który potrafi się dostosować – Twoja wizja, nasze „Arkady” w sercu Rudy Pabianickiej! Szukasz miejsca z solidnym fundamentem i ogromnym potencjałem biznesowym? Przy ulicy Biernej 3 w Łodzi czeka nieruchomość, która jest jedynym takim budynkiem w okolicy – unikalna ...

Powierzchnia
258,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
895 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
5 029,01 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Łódź, Górna
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dąbie (gw), Rośle Duże

Dąbie (gw), Rośle Duże
dom na sprzedaż

HOFF-DS-990

Klimatyczny dom z dużą działką – Rośle, gm. Dąbie Nieruchomość  położona w spokojnej wsi Rośle, na granicy województwa wielkopolskiego i łódzkiego. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i klimatem sielskiej wsi. Najważniejsze informacje: ...

Powierzchnia
86,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 493 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 488,37 zł
cena 300 000
dom na sprzedaż - Dąbie (gw), Rośle Duże
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle

Stryków (gw), Koźle
dom na sprzedaż

MACH-DS-304

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków – dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m². Nieruchomość znajduje się na końcu miejsowosći, w spokojnym otoczeniu pól, zabudowy siedliskowej i terenów rolnych. ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 504 m²
Cena za m2
3 277,78 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Jerzego

Tomaszów Mazowiecki, Jerzego
dom na sprzedaż

KAW-DS-36631

Szukasz domu z możliwością zamieszkania  na dwie rodziny? Warto zobaczyć tą nieruchomość! Do sprzedaży  na jednej posesji dom 3 kondygnacyjny oraz drugi przerobiony  z budynku  gospodarczego  na mieszkalny. Działka o powierzchni 1 000 m2. Nieruchomość położona  ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 996,00 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Jerzego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży

Zadzim, Charchów Księży
dom na sprzedaż

PFT-DS-4419

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z działki gruntu o powierzchni 3015m2 położona we wsi Charchów Księży w gminie Zadzim powiecie poddębickim, województwie łódzkim. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę , wiejski klimat i możliwość odpoczynku ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 015 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży
Kryteria wyszukiwania

rozumiem