Głowno (gw), Wola Mąkolska
działka na sprzedaż

PFT-GS-4407

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną  o powierzchni 1048 m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego klimatu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z wygodnym dostępem do atrakcji ...

Powierzchnia
1 048,00 m2
Cena za m2
85,88 zł
cena 90 000
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Wola Mąkolska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Wola Mąkolska

Głowno (gw), Wola Mąkolska
działka na sprzedaż

PFT-GS-4406

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego klimatu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z wygodnym dostępem do atrakcji aglomeracji Łódzkiej. Teren ...

Powierzchnia
1 047,00 m2
Cena za m2
90,74 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Wola Mąkolska

Bełchatów (gw), Postękalice
działka na sprzedaż

LOKM-GS-829

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Piękna działka budowlana o powierzchni 3102 m2 ( 33m szerokości x ok 95 długości) zlokalizowana w Postękalicach (5km od Bełchatowa). Działka ...

Powierzchnia
3 102,00 m2
Cena za m2
59,96 zł
cena 186 000
działka na sprzedaż - Bełchatów (gw), Postękalice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki

Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki
działka na sprzedaż

KAW-GS-36612

Dom jednorodzinny do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest we wsi  Lubochnia Górki. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz wszystko co niezbędne do codziennego ...

Powierzchnia
623,00 m2
Cena za m2
174,96 zł
cena 109 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki

Poddębice (gw), Ksawercin
działka na sprzedaż

PFT-GS-4403

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w Ksawercinie która idealnie będzie nadawała się dla osób ceniących i poszukujących bliskości natury, działka w otulinie lasu z dala od miejskiego zgiełku. Działka o powierzchni 1578 m2  jest działką zalesioną,  o kształcie ...

Powierzchnia
1 578,00 m2
Cena za m2
44,36 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Poddębice (gw), Ksawercin
bez prowizji
działka na sprzedaż - Parzęczew, Tkaczewska Góra

Parzęczew, Tkaczewska Góra
działka na sprzedaż

PND-GS-6747

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIE POŚREDNIKOWI płaci tylko Sprzedający! DANE OGÓLNE: sprzedaż działki budowlanej  o pow. 1652mkw.  w Tkaczewskiej Górze, niedaleko planowanego zbiornika retencyjnego na Bzurze o pow. ponad 200ha Piękna , spokojna i cicha okolica ...

Powierzchnia
1 652,00 m2
Cena za m2
76,03 zł
cena 125 600
działka na sprzedaż - Parzęczew, Tkaczewska Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem