nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza

Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza
lokal na wynajem

PRO-LW-11127

- SUPER OFERTA nowoczesny lokal - USŁUGOWO - HANDLOWO - BIUROWY,  na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum miasta,   w rejonie ul. Sienkiewicza, własne wejście do lokalu od frontu z chodnika z poziomu zero, ściana frontowa przeszklona z możliwością umieszczenia ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
65,52 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, rej. Sienkiewicza
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO

Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO
lokal na wynajem

PRO-LW-11125

ELEGANCKI LOKAL w stylu loftowym , z  2 odrębnymi  wejściami z POZIOMU chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc NAJEMCA 0% PROWIZJI !!! LOKAL nadaje się na  USŁUGI w tym MEDYCZNE, KANCELARIE, BIURA, na HANDEL ...

Powierzchnia
298,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,07 zł
cena 17 900
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna

Łódź, Górna
lokal na sprzedaż

GKN-LS-53

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 75 m², usytuowany na parterze kamienicy z lat 50. Nieruchomość znajduje się przy świeżo odnowionym odcinku ul. Przybyszewskiego (okolice Placu Reymonta), zaledwie kilka minut od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej. Atuty nieruchomości: ...

Powierzchnia
75,00 m2
Cena za m2
6 533,33 zł
cena 490 000
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, ŻEROMSKIEGO

Łódź, Śródmieście, ŻEROMSKIEGO
lokal na sprzedaż

PRO-LS-11120

- ATRAKCYJNY LOKAL na parterze z wejściem od ulicy - centrum Łodzi ! Świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w centrum Łodzi w okolicach Placu Barlickiego, ulic Zielonej/Gdańskiej/Żeromskiego !!! - UWAGA: ...

Powierzchnia
61,64 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 434,78 zł
cena 335 000
lokal na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, ŻEROMSKIEGO
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA

Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA
lokal na wynajem

PRO-LW-11110

ELEGANCKI BUDYNEK  biurowo-usługowy, o łącznej powierzchni 150m, położony na parterze i na piętrze - OSIEDLE RETKINIA  Do wynajęcia w CAŁOŚCI lub ODDZIELNIE PARTER i ODDZIELNIE PIĘTRO   Z KLATKI SCHODOWEJ wejście do lokalu na parterze ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
33,33 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, RETKINIA
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Bałuty, Zgierska

Łódź, Bałuty, Zgierska
lokal na wynajem

PRO-LW-11109

- ATRAKCYJNY LOKAL na parterze z wejściem od ulicy, świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w rejonie ul. Zgierskiej, osiedle Jagiełły !!! - CZYNSZ NAJMU: 1500 zł - WOLNY: od zaraz, prezentacja z Pośrednikiem,  - ...

Powierzchnia
51,18 m2
Piętro
parter
Cena za m2
29,31 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Łódź, Bałuty, Zgierska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem