Bełchatów
lokal na wynajem

LOKM-LW-627

Super propozycja dla firmy, która potrzebuje powierzchni biurowej oraz dużej ilości miejsc postojowych! Do wynajęcia w Bełchatowie pomieszczenia biurowe, usytuowane na pierwszym piętrze biurowca. Propozycja (2) o powierzchni 50,2m2 to najbardziej reprezentacyjna część ...

Powierzchnia
50,20 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20,00 zł
cena 1 004
lokal na wynajem - Bełchatów
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Łaska

Zduńska Wola, Łaska
lokal na wynajem

CNT-LW-1330

❗OKAZJA❗ Do wynajęcia powierzchnia handlowa 300m2, magazyn 120m2 i 17 pomieszczeń biurowych (600m2) w jednym budynku❗ Oferujemy powierzchnię pod biznes na wszelkiego rodzaju usługi z możliwym zapleczem konferencyjnym (wysokość 3,2m), położony w centrum Zduńskiej ...

Powierzchnia
900,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,56 zł
cena 18 500
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Łaska

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

EXP-LW-10087

Do wynajęcia w centrum Łodzi lokale na gabinety medyczne oraz działalność z dziedziny zdrowie i uroda  Obecnie dostępne są następujące lokale:  - lokal ok. 145 m2 w piwnicy (sala ćwiczeń z wentylacją, dwie szatnie, zaplecze, gabinet, kriokomora, toalety) - czynsz ...

Powierzchnia
145,00 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
27,59 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Górna, Milionowa
lokal na wynajem

HOFF-LW-900

Zapraszam do wynajęcia lokalu biurowo - magazynowego z ogrzewaniem centralnym. Lokal o powierzchni 300 m2 składa się z 3 sal : 2 duże o wysokości 4 m (jedna z oknami okratowanymi, kolejna bez dostępu światła słonecznego), pokoju biurowego z obniżonym sufitem na froncie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Łódź, Górna, Milionowa

Łódź, Widzew
lokal na wynajem

EXP-LW-10081

DO WYNAJĘCIA LOKALE UŻYTKOWE (razem lub oddzielnie) NA PRZEMYSŁOWYM WIDZEWIE - OKOLICE AL. PIŁSUDSKIEGO/NICIARNIANEJ. OGRZEWANIE MIEJSKIE.   Bardzo dobrze skomunikowane, przy trasie W-Z, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. W otoczeniu budynki mieszkalne, ...

Powierzchnia
58,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 450
lokal na wynajem - Łódź, Widzew

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

HOFF-LW-884

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali użytkowych zlokalizowanych w biurowcu w centrum Łodzi. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ogrzewanie centralne, dobry dojazd komunikacją miejską. Wokół płatna strefa parkowania, prywatne parkingi. Dostępne lokale Od ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,00 zł
cena 1 100
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem