Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

ABL-LW-6674

Do wynajęcia powierzchnia biurowa od 300 mkw, czynsz ofertowy 38 zł/mkw + opłata eksploatacyjna. Lokale znajdują się w prestiżowej części Łodzi. Istnieje duża możliwość adaptacji pomieszczeń względem przyszłego najemcy, od powierzchni open space po mniejsze sale ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
38,00 zł
cena 11 400
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

EXP-LW-9828

LOKAL BIUROWY w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 65 mkw. Lokal położony jest na pierwszym piętrze, w oficynie kamienicy i składa się z dwóch pokoi, pokoju socjalnego, przedpokoju, łazienki z wc. Na połogach wykładzina dywanowa i terakota. ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
55,00 zł
cena 3 575
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

EXP-LW-9826

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 233,5 mkw, z dwoma wejściami - jedno bezpośrednio z ul. Piotrkowskiej. Lokal położony jest parterze, w kamienicy, z dwoma bezpośrednimi wejściami (jedno z ulicy, drugie w oficynie) składający ...

Powierzchnia
233,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 23 350
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

EXP-LW-9825

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 81 mkw, z dwoma wejściami. Lokal położony jest na wysokim parterze, w oficynie/podwórku kamienicy, z dwoma bezpośrednimi wejściami i składa się z trzech pomieszczeń o pow. ok. 28, ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
55,00 zł
cena 4 455
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

ABL-LW-6521

Wynajem lokalu biurowego o pow. 36mkw - Piotrkowska DEPTAK Lokal mieści się w zadbanej kamienicy z oknami wychodzącymi na cichą stronę podwórza. DOSKONAŁA PROPOZYCJA NA: BIURO SIEDZIBĘ FIRMY DOSKONAŁY PUNKT KOMUNIKACYJNY - WEJŚCIE OD UL. PIOTRKOWSKIEJ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
0,00 zł
cena 0
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

ABL-LW-6487

DO WYNAJĘCIA LOKAL- IDEALNY NA SIŁOWNIĘ Lokal o powierzchni 1700 mkw., wraz z wyposażeniem oraz trzema kortami do squasha. ​W lokalu znajdują się: - 2 sale do ćwiczeń (130mkw., 59mkw.) - 3 korty do squasha (180mkw) - 3 szatnie - 3 łazienki z prysznicami ​- ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
12,00 zł
cena 20 400
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem