bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki
mieszkanie na sprzedaż

PND-MS-6755

W PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI TYLKO SPRZEDAJĄCY ! Transakcja sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego typu M-2 o pow. 27,05 mkw.  położonego na II piętrze bloku na ul. Daszyńskiego Cena ofertowa: 205.000 zł.    Wolne ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 592,59 zł
cena 205 000
mieszkanie na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej

Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11122

- OGÓLNIE: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym pod budynkiem, całodobowa ochrona (recepcja), eleganckie wykończenia ...

Powierzchnia
79,88 m2
Cena za m2
83,88 zł
cena 6 700
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Nowe Złotno, Traktorowa

Łódź, Polesie, Nowe Złotno, Traktorowa
mieszkanie na sprzedaż

PND-MS-6754

W PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI TYLKO SPRZEDAJĄCY ! TRANSAKCJA: OSIEDLE NOWE ZŁOTNO, UL. Traktorowa 22  -  sprzedaż klimatycznego 3 pokojowego mieszkania  o pow. 74,45m2 ,  w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni wyposażone, z  zabudową ...

Powierzchnia
74,45 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 678,31 zł
cena 795 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Doły, Sporna

Łódź, Bałuty, Doły, Sporna
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11121

DUŻE 82 metrowe - 4 POKOJOWE MIESZKANIE z 2 BALKONAMI, SPIŻARNIĄ, ŁAZIENKA i WC OSOBNO, duży HOL, w  zadbanym bloku z cegły z lat 60-tych, Mieszkanie na I piętrze, do odnowienia ale Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM, BARDZO ŁADNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ, zgrabne pokoje, DUŻE ...

Powierzchnia
81,87 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 927,20 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Doły, Sporna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Ozorków (gw), Leśmierz

Ozorków (gw), Leśmierz
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4420

Jeśli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do Zgierza, Ozorkowa lub Łęczycy ? Nie musisz już szukać, mamy ofertę sprzedaży mieszkania  w Leśmierzu.  Mieszkanie na parterze w budynku o  zabudowie szeregowej, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, park, kościół oraz ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 710,92 zł
cena 220 000
mieszkanie na sprzedaż - Ozorków (gw), Leśmierz
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1653

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze  w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Salon z kuchnią – 21 m2, sypialnia – 8 m2, łazienka - 4 m2, balkon 7 m2. Mieszkanie ...

Powierzchnia
32,65 m2
Cena za m2
10 995,41 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem