nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Tymienieckiego

Łódź, Widzew, Tymienieckiego
mieszkanie na wynajem

HOFF-MW-989

Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wyposażonym w windę. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Mieszkanie ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
39,29 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Tymienieckiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36624

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z garderobą -Tomaszów Maz., ul. Wiejska Na sprzedaż wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,80 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Tomaszowa Mazowieckiego - przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie znajduje ...

Powierzchnia
52,80 m2
Cena za m2
11 079,55 zł
cena 585 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Górna, ok.Demokratycznej, Rudzkiej Góry

Łódź, Górna, ok.Demokratycznej, Rudzkiej Góry
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11102

POLECAM 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku  z 2001 roku, rejon ul. Demokratycznej/Rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy meble i wyposażenie, garaż przy budynku na ogrodzonym terenie.  ...

Powierzchnia
69,64 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 759,33 zł
cena 610 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Kilińskiego

Łódź, Śródmieście, Kilińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11101

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na  nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba miejsc ) - wjazd bramą na pilota, Kilińskiego przy Piłsudskiego, w okolicy GALERII ...

Powierzchnia
23,77 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 938,16 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Kilińskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska

Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11100

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie ul. Lutomierska , w okolicach Manufaktury. W dobrym punkcie komunikacyjnym - komunikacja z ul. Lutomierskiej, Limanowskiego i Al. Włókniarzy, dobry dojazd do pozostałych części Łodzi, Zaplecze - sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
39,53 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA

Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11099

2-pokojowe rozkładowe, mieszkanie ok. ul. Kasprzaka, blisko MANUFAKTURY, spokojna lokalizacja, balkon z widokiem na zieleń, Blisko Parku na Zdrowiu, ZOO, ogrodu botanicznego, aquaparku FALA. W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe. Dobry dojazd do centrum miasta. - ...

Powierzchnia
45,18 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,20 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA
Kryteria wyszukiwania

rozumiem