oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

M-3 w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Tatrzańskiej  Spokojna i bardzo zielona okolica. Mieszkanie  znajduje się na pierwszym piętrze  w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37m2 + balkon   Duży  pokój 17m2, sypialnia 9m2 , kuchnia 4m2, łazienka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1830

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
8 660,38 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

GKN-MS-54

Ciche mieszkanie 28,74 m² w oficynie – ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m², zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal znajduje się w oficynie, a okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ciszę i izolację ...

Powierzchnia
28,74 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 394,57 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź, rejon Lutomierskiej

Łódź, Bałuty, Żubardź, rejon Lutomierskiej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11123

ATRAKCYJNE, estetyczne, 2 POKOJOWE MIESZKANIE, z BALKONEM, na Osiedlu ŻUBARDŹ, rejon ul. Lutomierskiej z balkonem,  spokojna lokalizacja, 4 piętro, miejsca parkingowe dla lokatorów obok bloku Zadbany blok po termomodernizacji  W pobliżu przedszkola, szkoły, ...

Powierzchnia
37,48 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 537,89 zł
cena 320 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem