nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11135

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Możliwe przerobienie mieszkania na Salon z Aneksem Kuchennym i 2 sypialnie Dużo zieleni, ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
7 619,24 zł
cena 385 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
mieszkanie na sprzedaż

LOKM-MS-843

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i wygoda....mam dla Ciebie mieszkanie idealne! Zapraszam na prezentację nowej oferty, lokal o powierzchni 69,8m2 składa się z: - przestronnego salonu z balkonem - ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 214,29 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1830

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
8 660,38 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem