Bełchatów
mieszkanie na sprzedaż

LOKM-MS-586

Szukasz nieruchomości inwestycyjnej? A może planujesz kupić małe mieszkanie dla siebie? W obu przypadkach zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą! W sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 37,84m2 składające się z pokoju dziennego, sypialni, "ślepej" kuchni, ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 052,63 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Bełchatów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1270

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na I piętrze w najlepszej lokalizacji na Osiedlu Południe w Zduńskiej Woli, przy ciągu sklepów i punktów usługowych. To idealne miejsce dla rodzin lub osób poszukujących komfortowego lokum. Mieszkanie ...

Powierzchnia
75,00 m2
Cena za m2
5 733,33 zł
cena 430 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-875

Zainwestuj z zyskiem. Zapraszam do zakupu udziału w klimatycznej kamieniczce w Łodzi ( południową część miasta, dobrze skomunikowana Górna- Ruda Pabianicka). Powierzchnia objęta udziałem 5/8 to 165 M2 powierzchni mieszkalnej przygotowanych do wyodrębnienia małych ...

Powierzchnia
165,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 303,03 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Zduńska Wola, Henryków
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1104

Na sprzedaż  bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach Zduńskiej Woli. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się na poddaszu, ściany boczne ze skosami, wymagające wykończenia. Obecnie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 35 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Henryków

Hiszpania, Torrevieja.
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-985

Posiadamy w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii - Torrevieia, Costa Blanca, Alicante Torrevieja znajduje się około 50 kilometrów od Alicante, na słynnym wybrzeżu Costa Blanca i z roku na rok staje się jednym z bardziej popularnych miejsc wypoczynku turystów z całego ...

Powierzchnia
106,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 810,81 zł
cena 403 946
mieszkanie na sprzedaż - Hiszpania, Torrevieja.

Zduńska Wola, Osmolin
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-653

Zamienię mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Os. Osmolin w mieście Zduńska Wola na mniejsze.  Mieszkanie do zamieszkania, odświeżenia lub remontu, zależnie od potrzeb. Mieszkanie położone na IV piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i toalety ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 189,66 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Osmolin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem