oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7192

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, wygodne mieszkanie, Łódź, Bałuty, ul. Jonschera. Mieszkanie zadbane, nadaje się do zamieszkania. W lokalu jest duża, wygodna loggia. Mieszkanie ma wyprowadzone podłączenia do wody do pokoju, tak więc w łatwy sposób można ...

Powierzchnia
40,63 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 940,68 zł
cena 282 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie

Łódź, Polesie
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4424

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle  jest ogrodzone z monitoringiem i ochroną, wyróżnia się interesującą, współczesną ...

Powierzchnia
66,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 069,28 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-307

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Radogoszcz Zachód | 73,5 m² Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Układ mieszkania Mieszkanie ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 121,62 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA

Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11140

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11139

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową na pilota, ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11135

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Możliwe przerobienie mieszkania na Salon z Aneksem Kuchennym i 2 sypialnie Dużo zieleni, ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
8 113,99 zł
cena 410 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem