nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego

Łódź, Widzew, Piłsudskiego
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11147

ATRAKCYJNY NOWOCZSNY APARTAMENT na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ŁADNYM, ogrodzonym, NOWOCZESNYM OSIEDLU, z MIEJSCEM PARKINGOWYM Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży balkon. - ...

Powierzchnia
40,14 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,81 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Piłsudskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO-TYLNA

Łódź, Śródmieście, TYMIENIECKIEGO-TYLNA
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11146

 3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko centrum miasta Obok osiedla LIDL, ROSSMANN, APTEKA, itp. Doskonała komunikacja ...

Powierzchnia
85,21 m2
Cena za m2
45,77 zł
cena 3 900
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11145

SUPER oferta - nowoczesny APARTAMENTOWIEC z 2024 r. , w Centrum miasta, ale cicha lokalizacja, bdb skomunikowany - tramwaj i autobus 100 m od bloku, Możliwość  bezpłatnego parkowania NA TERENIE PODWÓRKA pomiędzy blokami i w ZATOKACH PARKINGOWYCH przy ulicy ŁÓDŹ ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Pomorska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska

Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11144

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie ul. Lutomierska , w okolicach Manufaktury. W dobrym punkcie komunikacyjnym - komunikacja z ul. Lutomierskiej, Limanowskiego i Al. Włókniarzy, dobry dojazd do pozostałych części Łodzi, Zaplecze - sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
39,53 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź, Lutomierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10199

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko ...

Powierzchnia
47,85 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,44 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Kopernika

Łódź, Śródmieście, Kopernika
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11141

Estetyczne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą, osiedle Tobaco Park  ul. KOPERNIKA , na ogrodzonym terenie, z dużym balkonem, dodatkowo prawo korzystania z miejsca w GARAŻU wielostanowiskowym pod budynkiem, Blisko Centrum Miasta - doskonała komunikacja ...

Powierzchnia
46,51 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,30 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Kopernika
Kryteria wyszukiwania

rozumiem