nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, rejon SŁUŻBOWEJ-JURCZYŃSKIEGO
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11134

Duże 2 POKOJOWE mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, Widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -Jurczyńskiego Dużo zieleni, sklepy osiedlowe, blisko szkoły, komunikacja miejska - autobus i tramwaj - ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
31,66 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KAG-MW-79

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!! Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia wygodę codziennego ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
55,10 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Lewa

Tomaszów Mazowiecki, Lewa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36635

Do wynajęcia mieszkanie: 3 pokoje,  kuchnia, łazienka z wc balkon Mieszkanie to usytuowane jest  na parterze w bloku czteropiętrowym. Świetna lokalizacja  w pobliżu supermarket , szpital, przedszkole, szkoła. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w  sprzęt ...

Powierzchnia
75,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
21,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Lewa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Gabriela Narutowicza

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Gabriela Narutowicza
mieszkanie na wynajem

ERAN-MW-25

Polecamy do wynajęcia niezwykle oryginalne w swej aranżacji i klimacie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju o powierzchni całkowitej 75 m2, położone na I piętrze w kamienicy z końca XIX wieku z windą w centrum Łodzi ...

Powierzchnia
76,00 m2
Cena za m2
26,32 zł
cena 2 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej

Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11122

- OGÓLNIE: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym pod budynkiem, całodobowa ochrona (recepcja), eleganckie wykończenia ...

Powierzchnia
79,88 m2
Cena za m2
83,88 zł
cena 6 700
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na wynajem

ATR-MW-3272

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m² | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 2 piętrze (ostatnie piętro) w kamienicy.    Układ pomieszczeń: • ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
31,67 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem