Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

PIH-MW-976

Nr oferty: MW-976   Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki.   Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale z wykorzystaniem ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Górna, osiedle Beczkowa, Beczkowa
mieszkanie na wynajem

CNI-MW-863

Przestronne zadbane, umeblowane mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu Beczkowa w Łodzi.  Osiedle położone w rejonie ulicy Pabianickiej. Świetnie skomunikowane ze Śródmieściem. Przy ulicy Pabianickiej przystanek autobusowy i tramwajowy. Blisko Lidl  oraz ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
26,09 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Górna, osiedle Beczkowa, Beczkowa

Ozorków
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4395

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe - w pełni rozkładowe o powierzchni 45m2. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie techniczny,  jest umeblowane i wyposażone. Mieszkanie przygotowane jest pod wynajem dla pary, rodziny lub np. 2 osób, które szukają niezależnych ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
26,67 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Ozorków
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4393

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania - kawalerki w pełnym rozkładzie o powierzchni 35,60m2.  usytuowanej na parterze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Źubardź przy ul. Kasprzaka. W sąsiedztwie znajduje się Manufaktura.  Osiedle świetnie ...

Powierzchnia
35,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28,09 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
mieszkanie na wynajem

ERAN-MW-21

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 33m2 przy ul. Piotrkowskiej, deptak, SAMO CENTRUM Łodzi Opłaty: Czynsz najmu: 950 zł. Czynsz administracyjny: 850 zł. (zawiera zaliczki na ogrzewanie i zużycie ciepłej/zimnej wody dla 1 osoby) Zaliczka na energię elektryczną ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28,79 zł
cena 950
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Opoczno

Opoczno
mieszkanie na wynajem

ZON-MW-267

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w Opocznie *** SZUKASZ MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA ? MOŻESZ JUŻ TERAZ WYNAJĄĆ MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Prezentujemy do wynajęcia bardzo jasne i przestronne ...

Powierzchnia
32,30 m2
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Opoczno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem