Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - OPoczno, Opoczno

OPoczno, Opoczno
działka na sprzedaż

ZON-GS-276

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości *** z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki z zabudową w miejscowości Sielec, gmina Opoczno. Szukasz dużej działki z potencjałem pod budowę domu, siedliska lub inwestycję? Ta nieruchomość ...

Powierzchnia
7 800,00 m2
Cena za m2
24,23 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - OPoczno, Opoczno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Opoczno, Wola Załężna

Opoczno, Wola Załężna
działka na sprzedaż

ZON-GS-275

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną w miejscowości Wola Załężna, gmina Opoczno.***   Szukasz miejsca na inwestycję lub budowę swojego wymarzonego domu  w spokojnej, a ...

Powierzchnia
7 210,00 m2
Cena za m2
50,90 zł
cena 367 000
działka na sprzedaż - Opoczno, Wola Załężna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11139

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-306

2-pokojowe mieszkanie 50,4 m² Łódź - Radogoszcz Wschód - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m² położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi — Radogoszcz Wschód, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Lokal ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
9 400,00 zł
cena 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

ATR-LW-3281

  Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia | ul. Kostromska | Piotrków Trybunalski   Do wynajęcia elegancki i funkcjonalny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim.   Lokal został ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Oferty specjalne

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka

Nowosolna, Kopanka
działka na sprzedaż

EXP-GS-10185

Atrakcyjna działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2505 mkw, z asfaltowym dostępem z dwóch stron, co pozwala na podział działki na dwie niezależne. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem ...

Powierzchnia
2 505,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 726 450
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Inowłódz, Zakościele

Inowłódz, Zakościele
dom na sprzedaż

KAW-DS-36630

Nowoczesny Dom w Sercu Natury – Zakościele nad Pilicą Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego pędu, ale nie chcesz rezygnować z luksusu i nowoczesnych technologii? Ta oferta w malowniczym Zakościelu (woj. łódzkie) łączy w sobie sielski spokój z komfortem Zaledwie ...

Powierzchnia
96,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 094 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 913,22 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Inowłódz, Zakościele
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-942

Mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim  - gotowe do zakupu na już! Zapraszam do zakupu kawalerki z balkonem na łódzkiej Retkini. To właśnie tutaj powstało dynamiczne i szykowne miejsce do życia. Osiedle składa się z czterech nowoczesnych budynków otoczonych ...

Powierzchnia
56,70 m2
Cena za m2
9 700,18 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Ozorków (gw), Sokolniki-Las

Ozorków (gw), Sokolniki-Las
działka na sprzedaż

PIH-GS-925

Zawarta umowa przedwstępna, termin zawarcia umowy sprzedaży do 30.06.2026 r. Prosimy o telefon. Nr oferty: GS - 925 Jeśli szukasz działki w znakomitej lokalizacji z przeznaczeniem rekreacyjnym lub w celu zamieszkania całorocznego to ta nieruchomość ...

Powierzchnia
2 181,00 m2
Cena za m2
158,64 zł
cena 346 000
działka na sprzedaż - Ozorków (gw), Sokolniki-Las
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Łódź, Widzew, Stoki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7188

  Są miejsca, które od razu zachwycają, przedstawiamy niepowtarzalny dwupoziomowy apartament o powierzchni 174,80 m2, stworzony z myślą o rodzinie, która szuka komfortu, przestrzeni i klimatu z duszą. Cena: 1.195.000 zł dodatkowo: 45.000 zł garaż. Mieszkanie ...

Powierzchnia
174,80 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 836,38 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej

Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11114

- OGÓLNIE: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym pod budynkiem, całodobowa ochrona (recepcja), ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,67 zł
cena 3 700
bez prowizji
działka na sprzedaż - Dalików, Gajówka

Dalików, Gajówka
działka na sprzedaż

PND-GS-6608

W PRZYPADKU TEJ OFERTY  WYNAGRODZENIE DLA POŚREDNIKA PŁACI SPRZEDAJĄCY ! SPRZEDAŻ  nieruchomości gruntowej o pow. 3000 mkw, składającej się z dwóch działek geodezyjnych: budowlanej o pow. 1589 mkw. oraz rolnej o pow. 1411 mkw. CENA ofertowa 205.000 ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
68,33 zł
cena 205 000
działka na sprzedaż - Dalików, Gajówka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ozorków, Leśna

Ozorków, Leśna
działka na sprzedaż

EMMK-GS-88

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ DO SPRZEDAŻY W OZORKOWIE. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY. Działka w kształcie trójkąta, oznaczona jako zadrzewiona i zakrzewiona (symbol LZ, leśnictwo nie korzysta z pierwokupu) Działka pomimo symbolu ...

Powierzchnia
8 068,00 m2
Cena za m2
68,17 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Ozorków, Leśna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa

Opoczno, Sosnowa
dom na sprzedaż

ZON-DS-263

Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Opoczno. Prezentujemy Państwu wolnostojący, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, usytuowany ...

Powierzchnia
129,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 222 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 841,42 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Opoczno, Sosnowa
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska

Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska
obiekt na sprzedaż

PFT-BS-4358

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej w powiecie poddębickim w miejscowości Góra Bałdrzychowska. Blisko do Poddębic, trasy DK 72, około 20km do wjazdu na autostradę A1 Duża działka 4979m2 z bezpośrednim ...

Powierzchnia
420,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 979 m²
Cena za m2
1 142,86 zł
cena 480 000
obiekt na sprzedaż - Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-43

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - pokój 1/salon o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon - 4 m2, - pokój ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 431,82 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna

Łódź, Górna
lokal na sprzedaż

ALW-LS-176

Składamy Państwu propozycję zakupu po atrakcyjnej cenie lokalu użytkowego składającego się z kilku pomieszczeń o powierzchni całkowitej 128 m2, który znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rzgowskiej  w Łodzi (w okolicy Czerwonego Rynku). Lokal ...

Powierzchnia
128,13 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 551,08 zł
cena 455 000
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-15565

Nr oferty EKS-MS-15512 Sprzedaż lub wynajem lokalu ul. Piotrkowska parter front !!! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut Lokal nadaje się na restaurację, sklep, ...

Powierzchnia
128,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
62,50 zł
cena 8 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki

Stryków (gw), Wyskoki
działka na sprzedaż

MACH-GS-53

TEREN INWESTYCYJNY  WYSKOKI GMINA STRYKÓW DZIAŁKA 4355m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4355 m2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki. Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony ...

Powierzchnia
4 355,00 m2
Cena za m2
98,74 zł
cena 430 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna

Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-861

              SPRZEDANE! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,48m2m, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku, w rejonie ulic Olsztyńskiej, Mackiewicza, Hipotecznej, na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi ( każdy po ok. 13-14m2),  oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie w standardzie podstawowym, raczej wymagające remontu. Okna: PCV; Media: wszystkie miejskie; Czynsz: ...

Powierzchnia
37,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 337,25 zł
cena 275 000
oferta specjalna
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
lokal na wynajem

CNT-LW-1604

Oferujemy wynajem nowoczesnej sali konferencyjnej, dwóch biur oraz dwóch łazienek w nowym budynku przystosowanym do działalności gospodarczej. Nasza przestrzeń doskonale sprawdzi się na warsztaty, szkolenia oraz inne wydarzenia, z możliwością pomieszczenia ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
14,29 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Południe
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KAG-MW-79

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!! Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
55,10 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
dom na sprzedaż

SRN-DS-11

NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU blisko parku Oto dom o łącznej powierzchni 90 m2 - oferta dla poszukających nowoczesnych, nietuzinkowych i nieszablonowych rozwiązań.  Świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
313 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 433,33 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec

rozumiem