Atrium Rynek Nieruchomości Beata Skibinska

Sienkiewicza 13, 97-300 Piotrków Trybunalski

601 949 601

zostaw wiadomość
4 806,88 zł/m2 cena: 1 700 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego. 

Nieruchomość obejmuje:

  • działkę o powierzchni 3 425 m², w pełni zagospodarowaną i ogrodzoną,
  • budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 353,66 m² – idealny jako część reprezentacyjna, strefa gościnna lub mieszkalna,
  • budynek gospodarczo-garażowy o powierzchni 260 m² – doskonały pod działalność usługową, magazynową, produkcyjną, serwisową lub zaplecze techniczne. Łączna powierzchnia użytkowa zabudowy: ponad 610 m2 Nieruchomość została wyposażona w kilka niezależnych systemów energetycznych, co znacząco zwiększa jej bezpieczeństwo i stabilność eksploatacyjną:
  • pompa ciepła,
  • instalacja fotowoltaiczna,
  • ogrzewanie podłogowe
  • piec olejowy Buderus (alternatywne źródło ciepła),
  • piec na pellet w budynku gospodarczym.

Takie rozwiązania pozwalają na elastyczne zarządzanie kosztami, niezależność od jednego źródła energii oraz łatwe dostosowanie obiektu do potrzeb działalności gospodarczej.

  • monitoring posesji,
  • rolety antywłamaniowe,
  • pełne ogrodzenie terenu,
  • utwardzone drogi wewnętrzne i place manewrowe,
  • bezpośredni dojazd drogą asfaltową.

Nieruchomość spełnia standardy wymagane dla siedziby firmy, działalności o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa lub obiektu 

Obiekt o powierzchni 260 m²:

  • garaż na 4 samochody,
  • bramy segmentowe,
  • zaplecze socjalne i sanitarne,
  • ogrzewanie na pellet,
  • architektura spójna z budynkiem głównym.

Budynek może funkcjonować niezależnie od domu, co umożliwia rozdzielenie części prywatnej i biznesowej.

Zagospodarowany teren z zielenią ozdobną, oczkiem wodnym, tarasami, basenem i jacuzzi tworzy, idealny ludzi szukających komfortu  dla firm przyjmujących klientów, partnerów biznesowych lub prowadzących działalność w modelu butikowym, medycznym, doradczym czy zarządczym.

  • szybki dojazd do Piotrkowa Trybunalskiego,
  • bliskość tras w kierunku Sulejowa, Kielc i Lublina,
  • spokojne, prestiżowe otoczenie zabudowy jednorodzinnej,
  • lokalizacja odpowiednia zarówno pod biznes, jak i rezydencję właściciela. Parter domu stanowi serce nieruchomości, zaprojektowane z myślą o komforcie, ergonomii oraz eleganckiej reprezentacji:
  • przestronna kuchnia z jadalnią – idealna zarówno do codziennego użytkowania, jak i spotkań biznesowych w kameralnym gronie,
  • salon z kominkiem – reprezentacyjna przestrzeń do rozmów zarządczych i przyjmowania kluczowych kontrahentów,
  • oddzielne WC dla gości,
  • główna sypialnia typu master z prywatną łazienką,
  • trzy dodatkowe sypialnie – doskonałe jako pokoje gościnne, gabinety lub apartamenty dla kadry menedżerskiej,
  • trzy niezależne korytarze, zapewniające funkcjonalny podział stref i pełną prywatność.

W strefie sypialnianej zastosowano wewnętrzne i zewnętrzne rolety antywłamaniowe, co podnosi standard bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

Górna kondygnacja pełni funkcję wyciszonej strefy prywatnej, idealnej dla właściciela:

  • biblioteka – przestrzeń do pracy koncepcyjnej, spotkań strategicznych i odpoczynku,
  • sypialnia i łazienka,
  • imponująca, bardzo duża garderoba – zaprojektowana z myślą o rezydencjonalnym standardzie użytkowania.
Lokalizacja: Poniatów
• Województwo: łódzkie
• Odległość od Piotrkowa Trybunalskiego: ok. 1 km / 5 minut
• Powierzchnia działki: 3 425 m²
• Kształt: regularny, prostokątny (ok. 115 m × 30 m)
• Dojazd: droga asfaltowa
• Działka w całości ogrodzona (front – słupki stalowe, cokół klinkier)
 ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI
• Starannie zaprojektowana i wykonana zieleń ozdobna
• Liczne nasadzenia drzew i krzewów
• Oczko wodne + fragment lasku
• Automatyczny system nawadniania (komputerowo sterowany)
• Dojścia i dojazdy:
• z dwukolorowej kostki bazaltowej
• ułożone w dekoracyjne wzory
• Utwardzony teren przed budynkiem gospodarczym, monitoringu, rolety antywłamaniowe zewnętrzne i wewnętrzne w części sypialnianej

 BUDYNEK MIESZKALNY – PODSTAWY
• Typ: wolnostojący dom jednorodzinny – rezydencja
• Rok budowy / oddania do użytkowania: 1999
• Stan: bardzo dobry, wysoki standard
• Kondygnacje: parter + poddasze użytkowe
• Podpiwniczenie: ❌ brak
• Powierzchnia użytkowa: 353,66 m²
• Powierzchnia zabudowy: 217,28 m²
• Kubatura: 1 021 m³

 KONSTRUKCJA 
• ściany fundamentowe: cegła ceramiczna pełna

Ściany • zewnętrzne: • pustak ceramiczny MAX • warstwa izolacyjna: styropian• elewacja: klinkier na całej wysokości• wewnętrzne: cegła kratówka
Stropy
• gęstożebrowe, pustaki ceramiczne + płyta betonowa

 DACH • Konstrukcja: drewniana • Kształt: wielospadowy • Pokrycie: dachówka ceramiczna • Zadaszenia: • nad tarasem frontowym • nad wyjściem na ogród

 OKNA, DRZWI, WYKOŃCZENIE • Okna: PCV dwu szybowe • Drzwi balkonowe: przy tarasie – firma Harley (Poland, Łódź)
• Drzwi:• zewnętrzne i wewnętrzne drewniane, fabrycznie wykończone
• Podłogi:• pokoje: parkiet• pozostałe pomieszczenia: płytki ceramiczne
 OGRZEWANIE I INSTALACJE pompa ciepła i fotowoltaika
• Ogrzewanie:  dodatkowo centralne – piec olejowy Buderus
• Kotłownia olejowy
• Instalacje:
• elektryczna
• wodno-kanalizacyjna
• własna ekologiczna oczyszczalnia
• Woda:• przyłącze + studnia głębinowa
 UKŁAD FUNKCJONALNY – PARTE R • Wiatrołap – 5,25 m² • Hall – 21,69 m²• Kuchnia z jadalnią – 24,12 m²• Pokój dzienny (salon) – 37,02 m² + kominek • WC – 1,80 m² • Łazienka – 9,90 m²• Pokoje: 19,60 / 17,33 / 15,28 m²     • Garderoba – 4,52 m² • Prasowalnia + pralnia – 7,35 m² • Spiżarnia – 2,66 m²• Kotłownia – 4,18 m²
 Razem parter: 170,70 m²

 PODDASZE • Powierzchnia użytkowa: 182,96 m²• Pomieszczenia: • pokój • łazienka • duże otwarte pomieszczenie wielofunkcyjne
 BUDYNEK GOSPODARCZO-GARAŻOWY
• Rok budowy: 1999 • Powierzchnia użytkowa: 260 m² • Garaż: na 4 samochody • Dodatkowe funkcje •pomieszczenia produkcyjne • pokój socjalny • łazienka • korytarz• Bramy: segmentowe Hormann
• Dach: konstrukcja drewniana, dachówka bitumiczna • Ściany: cegła pełna • Okna: PCV • Posadzki: płytki ceramiczne• Ogrzewanie: kotłownia ogrzewanie palet (osobna część) • Stan: bardzo dobry • Architektura spójna z domem mieszkalnym

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. 
 
Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, więcej informacji i zdjęć do zobaczenia w biurze Atrium ul. Młynarska 2 pok. 2 parter 
Beata Skibinska tel. 601949601

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty ATR-DS-3229
Powierzchnia 353,66 m²
Powierzchnia użytkowa 353,66 m²
Powierzchnia działki 3 425 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu jednorodzinny
Standard
Garaż na dwa samochody
Okna PCV
Tarasy taras duży
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Wyposażenie łazienki prysznic z hydromasażem
Liczba WC 2
Liczba przedpokoi 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Zgierz (gw), Biała
dom na sprzedaż

VAR-DS-787

Malownicza posiadłość w bliskich okolicach Zgierza. Tylko 20 km od centrum Łodzi !!!!   Piękne miejsce do: - zamieszkania - ciesz się swobodą i naturą, zdala od zgiełku miasta - zmieszkania i prowadzenia działalności - możesz mieszkać i pracować w pięknym otoczeniu, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
25 000 m²
Cena za m2
6 875,00 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Zgierz (gw), Biała

Bełchatów
dom na sprzedaż

LOKM-DS-525

!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Mam dla Was coś ciekawego! Jedyny w swoim rodzaju, przestronny, duuuuży i łączący funkcję domu oraz pracy w jednym! To bardzo funkcjonalny projekt i z przyjemnością sama mogłabym w nim zamieszkać! Nieruchomość położona w północnej ...

Powierzchnia
322,19 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 090 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 655,64 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Bełchatów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Romanów

Łódź, Bałuty, Romanów
dom na sprzedaż

PND-DS-6463

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający ! TRANSAKCJA SPRZEDAŻY domu wolnostojącego o pow. całkowitej ok. 250 mkw. i użytkowej ok.180 mkw. LOKALIZACJA Ul. Romanowska (w pobliżu S-14)   CENA OFERTOWA: 1.300.000 zł DANE OGÓLNE: działka o pow. 2719 mkw., ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 719 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 200,00 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Romanów

Stryków (gw), Bratoszewice
dom na sprzedaż

TOPH-DS-21

Dom wolnostojący o powierzchni 198 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1416 m2 w miejscowości Bratoszewice, Gmina Stryków.    Na parterze zaprojektowana została część dzienna składająca się z: salonu z kominkiem i wyjściem na taras, obszernej kuchni z jadalnią, ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 416 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 020,20 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Bratoszewice