*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Bielowicach ***
Na sprzedaż działka o powierzchni 4657 m² położona w spokojnej części Bielowic. Na działce znajdują się fundamenty pod dom oraz budynek gospodarczy, co stanowi duży atut dla osób planujących budowę i dalszą rozbudowę nieruchomości.
Na posesji usytuowane są fundamenty pod domek mieszkalny o powierzchni użytkowej 77 m², składający się z:
Dodatkowo na działce znajdują się fundamenty pod budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 50,92 m², który może pełnić funkcję magazynową, warsztatową lub gospodarczą.
Nieruchomość wyposażona jest w skrzynkę prądową znajdującą się na działce oraz dostęp do wody, co znacznie ułatwia dalsze prace budowlane i użytkowanie nieruchomości.
Okolica jest cicha i spokojna, z dużą ilością terenów zielonych, co czyni tę ofertę idealnym miejscem dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcących mieszkać w komfortowych warunkach.
Cena nieruchomości: 147 tys. zł
UWAGA!
Nie czekaj i zadzwoń już dziś, aby umówić się na prezentację nieruchomości w Bielowicach.
Tel. 797-266-444
ZAPRASZAMY!
W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do naszego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.




*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości *** z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki z zabudową w miejscowości Sielec, gmina Opoczno. Szukasz dużej działki z potencjałem pod budowę domu, siedliska lub inwestycję? Ta nieruchomość może być ...