Expert S.C. Z. Kubiński M. Strzelecka

al.Kościuszki 3, 90-418 Łódź

501-213-604

zostaw wiadomość
48,03 zł/m2 cena: 1 950 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA BIURA W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI W ŚRÓDMIEŚCIU, ŚCISŁE CENTRUM.

Do wynajęcia lokale o charakterze biurowym zlokalizowane na czterech kondygnacjach. Miejsca parkingowe.

Obecnie do wynajęcia są lokale biurowe:

I piętro -  łącznie 117 mkw. : 26,5 mkw. , 13,9 mkw., 13,4 mkw., 63,4 mkw., 

VII piętro -  łącznie 223,5 mkw. : 73 mkw., 40,6 mkw., 12,4 mkw., 18,3 mkw., 66 mkw., 13,2 mkw.,

IX piętro - łącznie 46,2 mkw., : 18,3 mkw., 14,3 mkw., 13,6 mkw.,

X piętro -  łącznie 102 mkw., : 3 pokoje po 14 mkw.,  60 mkw.,

Miesięczny koszt najmu: czynsz najmu 48 zł/ mkw. + VAT (w tym koszty eksploatacji 18 zł/mkw). Miejsce parkingowe - 300 zł/miesiąc. 

Kaucja

Uwaga dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.

Dojazd: Asfalt, MPK

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty EXP-LW-10127
Powierzchnia 40,60 m²
Piętro 7
Rodzaj budynku biurowiec
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, usługowy
Winda tak

Łódź, Śródmieście, Dowborczyków
lokal na wynajem

ABL-LW-5967

Lokal o powierzchni 50m2 na I piętrze, wyposażony we wszystkie media, zaplecze socjalno- sanitarne w niedalekim sąsiedztwie. Cena wynajmu to 32 zł netto za 1m2 Opłata eksploatacyjna 8 zł netto za 1m2

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
32,00 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Dowborczyków

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

ABL-LW-6398

Do wynajęcia niewielki lokal biurowy w Centrum miasta Biurowiec po gruntownej modernizacji, o wysokim standardzie ( klasa B/B+), dziewięciopiętrowy Atrakcyjna lokalizacja zapewnia bardzo dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Parking monitorowany, obiekt strzeżony ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
46,71 zł
cena 1 588
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska

Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
lokal na wynajem

ERAN-LW-15

Do wynajmu lokal wielofunkcyjny w dobrej cenie, z przeznaczeniem wielofunkcyjnym, np. Handlowo - Usługowym, na parterze w kamienicy, ul. Piotrkowska - deptak, blisko Placu Wolności, Oficyna, wejście z bezpośrednio z patio. BARDZO DOBRA Cena 1500 zł. + VAT -  w cenie ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
21,58 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

LDR-LW-1824

Komfortowy lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji – centrum Łodzi Oferujemy do wynajmu funkcjonalny i komfortowy lokal o powierzchni 47 m², zlokalizowany w zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze, u zbiegu ulic Kilińskiego i Rewolucji 1905 r. w sercu Łodzi. Lokal ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
42,55 zł
cena 2 000