oferta na wyłączność
PROFIT Nieruchomości SC

Klonowa 8, 91-039 Łódź

600808775

zostaw wiadomość
7 759,26 zł/m2 cena: 419 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na Osiedlu Żubardź.

Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w  bloku z windą. Budynek jest zadbany na bieżąco modernizowany. Dla mieszkańców tego bloku dostępny jest parking.

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - dwustronne. Posiada  duży balkon. Na osiedlu jest dużo zieleni. Jest to bardzo dobra lokalizacja nie tylko dla rodzin. Nowy Właściciel tego mieszkania z pewnością doceni położenie bloku z uwagi na, bliski dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy) do centrum miasta i nie tylko. Liczne sklepy, markety, Szkoły Podstawowe, Przedszkola, Manufaktura.
 

OPIS POMIESZCZEŃ:

3 POKOJE-  16,72m2, 9.08m2, 9,12m2 - na podłodze pięknie utrzymane parkiety, w jednej sypialni wykładzina  okna pcv w salonie duży balkon.
KUCHNIA-  7,36m2-na podłodze terakota, na ścianach glazura, meble kuchenne, lodówka, piekarnik.
PRZEDPOKÓJ - na podłodze terakota,  szafa wolnostojąca w dużej wnęce z której można zrobić podświetlaną garderobę.
ŁAZIENKA- glazura, terakota, prysznic 
TOALETA- glazura, terakota. 

Mieszkanie zadbane, słoneczne z ładnym widokiem na panoramę miasta.

Zmiana ceny z 429000zł na 419000zł
Za usługi pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie prowizyjne.

Z uwagi na charakter pracy (możliwość wyjazdu do Klienta czy Urzędu), 
przed przyjazdem do Biura prosimy o kontakt telefoniczny.
 

Uwaga! Dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, mają jedynie charakter informacyjny, oparte są na informacjach uzyskanych od klientów zgłaszających. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej ofert na naszej stronie internetowej

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty PFT-MS-4416
Powierzchnia 54,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 8
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana wielka płyta
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, woda, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 1 100 PLN
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Doły

Łódź, Bałuty, Doły
mieszkanie na sprzedaż

ALW-MS-152

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny położony w dzielnicy Bałuty, na Dołach, na 2 piętrze zadbanego, cichego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne, z balkonem. W pokojach na podłodze mamy parkiet, w pozostałych pomieszczeniach położone ...

Powierzchnia
39,43 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 090,29 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Doły
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów, Aleksandrowska

Łódź, Bałuty, Teofilów, Aleksandrowska
mieszkanie na sprzedaż

EMMK-MS-148

EMMKA NIERUCHOMOŚCI przedstawia Państwu mieszkanie do sprzedaży w Łodzi przy ul. ALEKSANDROWSKIEJ.  Ulica Aleksandrowska usytuowana jest na  osiedlu Teofilów znajdujące się w zachodniej i południowo-zachodniej części Bałut. Mieszkanie usytuowane środkowo w na IV piętrze ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 888,89 zł
cena 400 000

Łódź, Bałuty, Drukarska
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-856

REZERWACJA Mieszkanie z dużym potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Manufaktury, przy ulicy Drukarskiej. Osiedle zadbane, budynki odnowione, dużo zieleni. Blisko liczne sklepy osiedlowe, dobry dostęp do komunikacji miejskiej, niedaleko Rynek Bałucki, ...

Powierzchnia
48,57 m2
Cena za m2
6 156,06 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Drukarska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-964

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy funkcjonalność mieszkania oraz podniesie jego wartość rynkową. Na sprzedaż ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 225,00 zł
cena 329 000