bez prowizji
Biuro Obrotu Nieruchomościami "PANDORA 2001"

Wojska Polskiego 4, 95-070 Aleksandrów Łódzki

798-310-202

zostaw wiadomość
10 678,31 zł/m2 cena: 795 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

W PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI TYLKO SPRZEDAJĄCY !

TRANSAKCJA: OSIEDLE NOWE ZŁOTNO, UL. Traktorowa 22  -  sprzedaż klimatycznego 3 pokojowego mieszkania  o pow. 74,45m2 ,  w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni wyposażone, z  zabudową wykonaną z wysokiej jakości materiałów

możliwość dokupienia 1 lub 2  miejsc parkingowych w garażu podziemnym (szczegóły w biurze )

Cena ofertowa: 795.000zł

opłaty dla admin.: 588 zł  ( przy "0" osób, oraz bez opłat za garaże) 
opłaty dodatkowe: e.e. 

Mieszkanie składa się z salonu, pokoju, sypialni, garderoby, kuchni, łazienki z wc oraz podwójnego przedpokoju
Mieszkanie: wolne od  2026r. )     Umeblowanie: kompletne

POŁOŻENIE MIESZKANIA: Typ budynku: apartamentowiec - zamknięte osiedle. V piętro,  Ilość pięter: 5. Rok budowy: 2015. Mieszkanie: środkowe , rozkładowe ,  2 balkony, , pomieszczenie gospodarcze obok mieszkania 

Bardzo dobra lokalizacja, blisko centra handlowe, przystanki komunikacji miejskiej
Wystawa okien: wschód-zachód.

OPIS POMIESZCZEŃ
Bardzo ładnie zaaranżowane i zaprojektowane mieszkanie wraz wykonanymi indywidualnie elementami jego wyposażenia, 

Pokoje: salon  25 mk2 z wyjściem na duży balkon  sypialnia 12,6 m2. z garderobą 3,9m2 sypialnia 16,8 mk2 z wyjściem na balkon,  Przedpokój 4,1 m2.  Kuchnia 13,3 m2. Łazienka z wc 3,4  m2. 

Przedpokój podłoga panele . Pokoje podłogi  panele  okna PCV .
Kuchnia  z pełną zabudową kuchenne i wyposażeniem w sprzęt agd kuchni 
Łazienka: glazura, terakota, wanna z prysznicem, wc. 

Do lokalu  przynależy komórka 3,33m2 (z osobną KW) usytuowana na tym samym piętrze

DODATKOWE INFORMACJE: Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie. położone na ostatnim piętrze z "oddechem" przestrzennym , szczególnie od strony wschodniej. Polecamy !

Uwaga dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty PND-MS-6754
Powierzchnia 74,45 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 5
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana tradycyjna
Opłaty w czynszu ogrzewanie, administracja, Winda, ochrona, sprzątanie, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 5
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 588 PLN
Liczba balkonów 2
Winda tak
Liczba sypialni 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Łódź, Polesie, Zdrowie, Srebrzyńska
mieszkanie na sprzedaż

PND-MS-6714

Apartament na zamkniętym osiedlu Srebrzyńska Park  Polesie Zdrowie w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu  Apartament położony na parterze z ogródkiem i tarasem. Powierzchnia apartamentu -54,01m2. Wysokość mieszkania - 3,20m.   Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ...

Powierzchnia
54,01 m2
Cena za m2
13 330,86 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Zdrowie, Srebrzyńska

Łódź, Polesie
mieszkanie na sprzedaż

ATR-MS-3187

Apartament (na parterze z ogródkiem)  na zamkniętym osiedlu Srebrzyńska Park   Polesie Zdrowie w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu Powierzchnia apartamentu -54,01m2. Wysokość mieszkania - 3,20m.   Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2, sypialnia 12m2, łazienka ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
13 333,33 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie

Łódź, Polesie, Stare Polesie
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1805

Na sprzedaż rozkładowe ,trzy pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy o powierzchni 93.37, usytuowane na parterze przy al. 1-go Maja w Łodzi. Nieruchomość z 1936r. , położona jest w obrębie dzielnicy Polesie, w odległości 1km od centrum miasta (w linii prostej). Budynek ...

Powierzchnia
93,37 m2
Cena za m2
6 908,00 zł
cena 645 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Stare Polesie
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Karolewska

Łódź, Polesie, Karolewska
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4418

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle  jest ogrodzone z monitoringiem i ochroną, wyróżnia się interesującą, współczesną ...

Powierzchnia
66,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 069,28 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Karolewska