Jeśli szukasz budżetowego pokoju do wynajęcia na długi termin i zależy Ci na komforcie oraz spokoju to zapraszam do kontaktu!
Oferuję noclegi w wolnostojącym, przytulnym domu na osiedlu Olsztyńskim w Bełchatowie!
Dom ten został zaprojektowany i wyposażony z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. W budynku znajdują się jedynie 4pokoje ( w tym jeden jednoosobowy), łącznie 9 miejsc noclegowych ze wspólną łazienką na korytarzu. Każdy pokój ma swoje zamykanie na klucz.
Do dyspozycji gości jest też ogólnie dostępna wyposażona kuchnia z jadalnią oraz salonik z kominkiem
Kameralny obiekt przygotowany do zakwaterowania od zaraz!
Cena najmu za miesiąc 1000zł/osobę; 1500zł/pokój jednoosobowy.
W cenie wszystkie media, ogrzewanie miejskie; sprzątanie oraz wymiana pościeli!
Budynek ogrodzony, teren zamknięty i bezpieczny dla lokatorów; miejsca postojowe dostępne na ulicy.
Zapraszam do kontaktu!
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.