oferta specjalna
Agencja Nieruchomości PROPERTY Dębski Andrzej

Al.T.Kościuszki 8/2, 90-419 Łódź

+48501212999

zostaw wiadomość
33,20 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

2-pokojowe rozkładowe, mieszkanie ok. ul. Kasprzaka, blisko MANUFAKTURY, spokojna lokalizacja, balkon z widokiem na zieleń, Blisko Parku na Zdrowiu, ZOO, ogrodu botanicznego, aquaparku FALA. W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe. Dobry dojazd do centrum miasta.

- WOLNE: od zaraz, klucze w biurze, UWAGA: Najemcy bez zwierząt !!!

UWAGA ! Obecnie mieszkanie w trakcie odmalowania, będą nowe zdjęcia wkrótce !!!

- CZYNSZ NAJMU  1500,00 zł

- POZOSTAŁE OPŁATY eksploatacyjne: opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ok. 790 zł ( w tym : centralne ogrzewanie, ciepła i zima woda, wywóz śmieci, przy kolejnej zamieszkującej osobie ok. 140 zł na media )
+ gaz i prąd wg. liczników
- ewentualnie TV SAT i internet - umowa na najemców

- KAUCJA: 2400 zł
- CZAS NAJMU: preferowany dłuższy
 
- OPIS POMIESZCZEŃ (umeblowanie / wyposażenie):

- PRZEDPOKÓJ
: duża szafa wbudowana,

- I POKÓJ z balkonem:
kanapa, stół + 2 krzesła, żaluzje w oknach, 

- II POKÓJ - SYPIALNIA: kanapa rozkładana, segment, telewizor starego typu, zasłony w oknach,

- KUCHNIA: nowa kuchnia gazowa, zlewozmywak, lodówka, meble drewniane, 2 stołki

- ŁAZIENKA Z WC: wanna , sedes, szafki z lustrem, pralka.

- BALKON: typu LOGGIA, wejście na balkon w dużym pokoju

- STANDARD WYKOŃCZEŃ:
 na podłogach w pokojach panele podłogowe, w kuchni, łazience i w przedpokoju - na podłodze terakota, ściany w pokojach gładzie gipsowe, pomalowane, w holu i w przedpokoju boazeria na ścianie, 

- BUDYNEK: blok IV- piętrowy, zadbana klatka schodowa,
- ROZKŁAD: rozkładowe
- BALKON / LOGGIA: loggia
- OKNA / DRZWI: PCV
- WYSTAWA OKIENNA: wschód - zachód
- MEDIA: miejskie

- GARAŻ / PARKING: miejsca parkingowe ogólnodostępne przed blokiem
- PIWNICA / KOMÓRKA LOKATORSKA: do uzgodnienia

- UWAGA !     Oferty prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Opis obiektu został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez Oferującego. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty PRO-MW-11142
Powierzchnia 45,18 m²
Powierzchnia użytkowa 45,18 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Kaucja zabezp. 2400
Standard
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, ogrzewanie, woda, woda ciepła, administracja, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 790 PLN
Okna PCV
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1976

Podłoga kuchni terakota
Wyposażenie kuchni kuchnia gazowa, lodówko/zamrażarka, okap, szafki kuchenne, zlewozmywak z baterią
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, wanna, WC
Wyposażenie dodatkowe szafki
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi terakota

Łódź, Polesie, Retkinia, Olimpijska
mieszkanie na wynajem

CNI-MW-855

WYNAJĘTE   Zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu Retkinia, przy ul. Olimpijskiej. Idealne dla 1 lub 2 osób dorosłych - pracujących bądź studiujących. Dostępne od zaraz. Opłaty: - czynsz najmu 1400zł - czynsz dla spółdzielni mieszkaniowej ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,16 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia, Olimpijska
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA

Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-11099

2-pokojowe rozkładowe, mieszkanie ok. ul. Kasprzaka, blisko MANUFAKTURY, spokojna lokalizacja, balkon z widokiem na zieleń, Blisko Parku na Zdrowiu, ZOO, ogrodu botanicznego, aquaparku FALA. W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe. Dobry dojazd do centrum miasta. - ...

Powierzchnia
45,18 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,20 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Łódź, Polesie, Koziny, KASPRZAKA
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-13059

Nr oferty EKS-MW-13059 Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!! Doskonała lokalizacja !! czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda płatność: miesięczna klucze w ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
26,15 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka

Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-9403

Super oferta dla studentów i osób pracujących!!!! Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w rejonie osiedla akademickiego oraz Ronda Solidarności, na osiedlu Matejki. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, Wydziały Uniwersytetu ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,74 zł
cena 1 700