Nieruchomości Kawaciuk

Al. marsz. J. Piłsudskiego 41, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

044 7250020

zostaw wiadomość
21,33 zł/m2 cena: 1 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie:
  • 3 pokoje, 
  • kuchnia,
  • łazienka z wc
  • balkon
Mieszkanie to usytuowane jest  na parterze w bloku czteropiętrowym. Świetna lokalizacja  w pobliżu supermarket , szpital, przedszkole, szkoła. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w  sprzęt AGD.
OPŁATY: 
CZYNSZ NAJMU 1 600  ZŁ plus czynsz administracyjny w zależności od liczby osób obecnie 1 100 zł liczony na 2 osoby.
KAUCJA: 2 000 ZŁ 
Dodatkowo płatne wg zużycia  prąd, gaz i woda.
Uwaga - najem okazjonalny 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty KAW-MW-36635
Powierzchnia 75,00 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Mies. czynsz admin. 1 100 PLN
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni widna - wejście z przedpokoju
Podłoga kuchni terakota
Wyposażenie kuchni kuchenka gazowa, lodówko/zamrażarka, okap kuchenny, zabudowa kuchenna
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki pralka, wanna i prysznic
Wyposażenie dodatkowe pralka
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi terakota

Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36474

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Zlokalizowane przy ulicy Strzeleckiej. Opis nieruchomości : Mieszkanie o powierzchni 51,7mkw. Nieruchomość mieści się na I piętrze w bloku. Osiedle to zostało zaprojektowane w przemyślany i przyjazny mieszkańcom sposób. W sąsiedztwie ...

Powierzchnia
51,70 m2
Cena za m2
25,15 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36538

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim ! Oferujemy przestronne, 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3.piętrze w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Biernackiego w Tomaszowie Mazowieckim.  Mieszkanie jest częściowo umeblowane i ...

Powierzchnia
35,50 m2
Cena za m2
42,25 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Ostrowskiego
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36546

LOKALIZACJA: osiedle Niebrów. Osiedle idealne do zamieszkania dla rodzin z dziećmi albowiem tam jest wszystko.  W najbliższym sąsiedztwie:  Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków z basenem,  Centrum Kultury TKACZ apteka, sklepy, z drugiej ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
26,42 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Ostrowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36551

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Smugowej 1/11 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,23 m2
Cena za m2
35,84 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa